Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
technopatta da vardi bu (yener999 pp)

bosuna cici seylerinin kaldirimasini beklemeyin, komik falansa komik bulmuyorum ama gidip de aglamiyorum
Messi o, Messi.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Herkesin Ciddiyet Ciddiyet dediği şey ne pek anlamadım şu konuyla ilgili. Muhteşem atmanın neresi ciddiyeti bozuyor? 🤔 Muhteşem atmak yasak diye kural gelsin o zaman.
Her 10 mesajın 7'sine muhteşem atsam eminim ki ceza alırım, ama bunu bir yetkili yapınca sorun olmuyor, ilginç...

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Herkesin Ciddiyet Ciddiyet dediği şey ne pek anlamadım şu konuyla ilgili. Muhteşem atmanın neresi ciddiyeti bozuyor? 🤔 Muhteşem atmak yasak diye kural gelsin o zaman.
Yav, konu muhteşemi doğru kullanmak. Her mesaja sadece muhteşem emojisi varmış gibi atmak değil.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Ciddiyetsiz olan yönetim değil, sizsiniz. Technopat'ta gıkını çıkarmayan insanların burada boş yapması beni sinirlendiriyor. Burayı lunapark sanan sizlersiniz. Eğer yönetim ciddi davransaydı burada adam kalmazdı. Bu forumun bu kadar ''size göre'' ciddiyetsiz olma sebebi sizsiniz.
Bu mesaja katılıyorum. Ancak herkes cıvık davranmıyor. Şahsen gerçek hayatta ciddi biriyim, burada da cıvık davrandığımı düşünmüyorum. Emirdemirci gibi üyeler gerçekten saçma salak konular açıyor ve oldukça cıvık davranıyordu. Bu kadar cıvıklığa yer olmamalı, zaten gereken cezayı vermeye başladınız biliyorum. Ne ciddi, ne de çok cıvık olmayan bir ortamı ayarlamanız lazım.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Bu olayın bu kadar büyüyeceğini ben nereden bileyim? Ben biraz eğleniriz dedim. Ama bazı insanlar farklı konulara bile yaydı bunu.
Bu yönetimin suçu. Raporlayın, cezalandırsınlar. Ben görevli olduğum sürede böyle boş yapanları hep cezalandırdım.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
technopatta da vardi bu (yener999 pp)

bosuna cici seylerinin kaldirimasini beklemeyin, komik falansa komik bulmuyorum ama gidip de aglamiyorum
Bu arada kaldırılsın diye bir şey yazdığımı hiç hatırlamıyorum.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Şu arkadaşa uyarı verilmesi lazım, ben sırf Moderatöre ağlıyor dediğim için uyarı yemiştim. Hatırlatayım.
Uygunsuz dilden verdim. Bende bu yüzden yemiştim.

1621354661215.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube