Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
@MisakiTaro'nun görüşlerini almak isterim bu konu hakkında. 🤔
ne diyecek ki?
tabiki amacının o olmadığını söyleyecek,doğal bu.her zaman kendini temize çıkarmak kolay olur çevresi olan adama.

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
@LaMorte, ben her 10 mesajın 7'sine falan muhteşem emojisi atsam ceza alırım, ama bunu bir yetkili yapınca hiçbir şey olmuyor, ilginç.

Önceden olumlu bir mizah konusu açmıştım bu olay hakkında, ama şimdi artık suyu çıktı.
Yazımda "kimse de ceza almamalı"yazmıştım. İyi okuyun.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
1) İnsanlar istediği koyması problem teşkil etmez, ama bunun teşkilat olup 28932989283 tane kişinin aynı profili koyması eder.
Buraya mesaj yazanların yarısının o akıma uyum sağlaması dışında sorun yok.
3) Spam oluyor o, hani ceza atmışsınız. Hatırlarsınız.
Evet, sen raporlamıştın. Spama girmediği sürece kullanılabilir. Yöneticilere ban atılabilse ben onlara da atardım şüphen olmasın.
4) Bu zaten doğru.
:)
6) Cosgan emojisi sırf var diye insanlar eziyet çeker gibi aşağıya inmek zorunda kalıyor. Zaten %90-95'i kullanılmayan emojiler, buna niye bu kadar taktın anlamadım.
Ben de rahatsızım. Cosgan emojilerinin en aşağıya konması isteğini söylemiştim ilk geldiğinde.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube