Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:
KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bunu sadece berkay abi yaptı ve çok durmadı boş yorum. Ortada bir ciddiyetsizlik var denmiş, bunun Muhteşem atmakla ne alakası var onu da anlamadım.
Ben emojilerden rahatsız olmuyorum, sadece ciddiyeti bozuyor, herkes yanlış anlamış.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Güldük eğlendik, bu kadar yeter, çok abartıldı bu cici uzaylı mevzusu.
Kimsenin abarttığı yok. Cici konusu diğer konulara da sıçramadı. Her hoşunuza gitmeyen konuyu foruma yıkmayın. Cici konusu açıldı, gülündü eğlendi ve kapandı. Böyle konular açarak siz uzatıyorsunuz.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Evet, sen raporlamıştın. Spama girmediği sürece kullanılabilir. Yöneticilere ban atılabilse ben onlara da atardım şüphen olmasın.
Sakın yapma. Atınca böyle oluyor çünkü :)
Bu moderatör, cümlenin sonuna nokta koymadım diye bana uyarı vermişti aynı şekilde. Kendisini uyaracağım.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bunu sadece berkay abi yaptı ve çok durmadı boş yorum. Ortada bir ciddiyetsizlik var denmiş, bunun Muhteşem atmakla ne alakası var onu da anlamadım.
Ben emojilerden rahatsız olmuyorum, sadece ciddiyeti bozuyor herkes yanlış anlamış.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Ben emojilerden rahatsız olmuyorum, sadece ciddiyeti bozuyor, herkes yanlış anlamış.
Herkesin Ciddiyet Ciddiyet dediği şey ne pek anlamadım şu konuyla ilgili. Muhteşem atmanın neresi ciddiyeti bozuyor? 🤔 Muhteşem atmak yasak diye kural gelsin o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube