Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Neden agresifsin bu kadar? Insanlar gorusunu belirtmis burada, ki bu kadar insan ayni seyi soyluyorsa ortada ciddi bir problem var demektir bu. Bu problemler dile getirildiginde boyle davranmaniz hic hos degil, sonucta forum size ait degil. Bunu bir yonetici bile soylemezken size laf hakki dusmez diye dusunuyorum.
Yönetici olunca istediğini söyleme özgürlüğü mü oluyor? O özgürlük hakkına ben de sahibim bir insan olarak.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Özellikle bazı konulara misakinin No yazması insanların çok sinirini bozuyor. Bir çok çağırdım ve neredeyse hepsi gitti.
O da var. Sözde Türkçe Kuralları var. Tamam popüler olabilir ama konuyu kilitlerken no yazmak yerine açıklama yazılabilir. Aynı şekilde üyeler de çoğu kişi tanıdığım, ban yemem kafasında.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Mesajıma ifade atılabilsin, atılmasın diye bir kutucuk eklentisi olsa her şey daha iyi olabilirdi. Herkes huzur içinde yaşardı.
sanırım seni bu konuda biraz rahatsız ettim,kusura bakma :D

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Yöneticilerin görevini etkilemediği sürece ciddiyeti bozmasında sorun göremiyorum. Cici koymuş yani, ne var bunda? İlla tamamen ciddi takılıp hiçbir eğlenceye katılmaması mantıksız bence.

Misaki bir kişiyi ciddi değil diye modluktan atmıştı. Burada kendiyle çelişiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube