Bu Böyle Gitmez

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Cici uzaylılar, PP'lerinde emoji olan mod'lar, çoğu mesaja muhteşem atan yöneticiler, soru soran insanların mesajlarına kızgın atıp, (bu olayı kendi gözümle gördüm) atarlı cevaplar veren kurucular, aynı şekilde sırf arkadaşı diye onu bu işte acemi de olsa yetkili yapan kurucular, hiç kimsenin kullanmadığı, boşu boşuna sayfa kaplayan "Dandik paketten messi mi?" gibi tarihi eserden kalma esprili tabela emojiler, XenForo olayı yüzünden siteyi basma planları yapan üyeler...

Ciddiyetsiz olduğu için @tufanbaba123'ü mod'luktan çıkartan, ama üstte de bahsettiğim gibi kendileri ciddiyetsiz olan forum, git gide gerileyen, aktifliği düşen forum, size sesleniyorum, sizce de bu ciddiyetsizlik fazla değil mi? Artık bir şeylerin değişmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleme:
KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
XenForo olayı yüzünden, Misaki'nin Allah belanızı versin demesi de ironikti ayrıca. Onu eklemeyi unutmuşsun.
O olayı bilmiyordum.
Forumun gelişmesini istiyorum.
PP'sine emoji koymasında bir sorun var da ben mi göremiyorum?
Ciddiyeti bozuyor, sıradan üye yapsa neyse de, bir yetkilinin yapması?
Muhteşem atmasında bir sorun yok. "Yöneticiler muhteşem atamaz." diye bir şey yok.
10 mesajın 7'sine falan atıyor yalnız, her şeyin bir adabı vardır.
Kaldırılacak zaten.
Güzel haber.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
@Lyrinx 'e katılıyorum. Forumda aşırı bir ciddiyetsizlik mevcut. Böyle giderse 2-3 arkadaşın birbirine şaka yapması gereken bir forum gibi duruyor. Yönetim ve moderatörler hakkında bir şey söyleyemem ben bir yanlışlarını görmedim gayet güzel yönetiliyor gibi duruyor. Sadece tek tavsiyem bu kadar ciddiyetsizliğe bir el atılması.

• Gereksiz saçma konular. Yok öyle oldu, yok böyle oldu. Kendisinin kararını kolayca verebileceği bir konuyu buraya açıp sohbet ediyorlar.
  • Mesaj beğeni kasacağım diye birbiri ile yarışanlar mı dersin.
  • Cici olayından bahsetmişsiniz hiç bir fikrim yok ama anladığım kadarıyla yeniden üyelerin kendi aralarında olan bir eğlencesi yapanlara lafım yok ama bence bu da ciddiyeti bozan unsurlardan birisi.
Forumun yaş ortalaması çok düşük. Sorun bu değil aslında, kimseyi yaşına göre yargılamıyorum, ben de çok büyük sayılmam. Ama açılan konular gerçekten 'çocukça'. Ve çoğunlukla ilgi toplamak için açılan konular.

Ben burada sadece bir kere kendi hayatımla ilgili tavsiye almak için konu açtım, sağ olsunlar ciddiye alıp yardımcı oldular ama ben açmadan önce çok düşündüm. Yaşı küçük üyelerde sürekli kendinden bahsetme çabası var.

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Senin düşüncelerini de gördük önceden. Açtırma o sayfaları.

Neden agresifsin bu kadar? Insanlar gorusunu belirtmis burada, ki bu kadar insan ayni seyi soyluyorsa ortada ciddi bir problem var demektir. Bu problemler dile getirildiginde boyle davranmaniz hic hos degil, sonucta forum size ait degil. Bunu bir yonetici bile soylemezken size laf hakki dusmez diye dusunuyorum.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube