Bir kızla nasıl yakınlaşabilirim?

Silicone Android Uygulaması

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Milli sporcu. Kickbox falan.
Mermiye kafa da atıyor mu? Bıçak işlemiyordur zaten, onu sormuyorum bile.

Bu işler öyle kolay değil. Her gün 2-3 kez polisin geldiği, çingene ve serseri dolu mahallelerde yaşadım. Babam olmadan dışarı çıkmıyordum, babam da silahını almadan çıkmıyordu.

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Mermiye kafa da atıyor mu? Bıçak işlemiyordur zaten, onu sormuyorum bile.

Bu işler öyle kolay değil. Her gün 2-3 kez polisin geldiği, çingene ve serseri dolu mahallelerde yaşadım. Babam olmadan dışarı çıkmıyordum, babam da silahını almadan çıkmıyordu.
Serbestsin, hayatını da boşlamış olursun...

O hiç mesele değil, bende 12 yaşına kadar berbat bir mahallede yaşadım. Kaç defa bıçak çektiler, kaç defa çocuk kaçırmayı denediler mahallede, sapasağlam buradayım. İstersen çıkarsın, mahalle dışına çıkmak çok zor değil ayrıca.
Bu arada bunu ben demiyorum, annem diyor. Onu da unutmayalım. Gecenin üçünde çıkmayacağım için sorun yok ama annem yine de korkuyor.

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Bu arada bunu ben demiyorum, annem diyor. Onu da unutmayalım. Gecenin üçünde çıkmayacağım için sorun yok ama annem yine de korkuyor.
Hocam tamam da, sevgilinizin sizi koruyabileceğini hiç sanmıyorum. Bıçağı gördün mü feleğin şaşar, özellikle evden çıkmıyorsan. Bıçak şart değil, sağlam yumruk yersen bile ölme veya sakat kalma ihtimalin var, annenin korkusu yersiz değil ama birşey için endişeleniyorsa başkası için de endişelenmeli.

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Hocam tamam da, sevgilinizin sizi koruyabileceğini hiç sanmıyorum. Bıçağı gördün mü feleğin şaşar, özellikle evden çıkmıyorsan.
Tamam beyler ben bi 4 yıl daha asosyal yaşayıp geliyorum

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Eh, iki ihtimal kaldı.

Annenin söyledikleri birbirini tutmuyor ya da konu troll. Bu kadar basit bir mantığı kuramayacağını düşünmediğim için, konu troll diyorum.

Az önce söylediğim gibi, her şeye cevap vermen de bunu gösteriyor zaten. :D

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Konu "Annem neden dışarı çıkmama izin vermiyor" değil, "Kızlarla arası olmayan birisi nasıl bir kızla yakınlaşır" bu arada.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yaşadığın yerde mi dolaşmak zorundasın? :D
Git başka yerde dolaş.
Ben burada dolaşacağım demedim ki. Siz dediniz.

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Konu "Annem neden dışarı çıkmama izin vermiyor" değil, "Kızlarla arası olmayan birisi nasıl bir kızla yakınlaşır" bu arada.
Biz mi getirdik buraya?

Ben burada dolaşacağım demedim ki. Siz dediniz.
O zaman neden yaşadığım yer tehlikeli diyorsunuz? Troll konu açmanın da bir adabı var :confused:

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
O zaman neden yaşadığım yer tehlikeli diyorsunuz? Troll konu açmanın da bir adabı var :confused:
Daha önce dışarıda pek gezmediğimi zenginleştirerek anlatmaya çalıştım çünkü. Troll değilim bu arada.

Yaşadığın yerden başka bir yere gidemeyecekmiş gibi dışarıda dolaşamam sensin.
Dışarıda hiç dolaşmadım, alışık değilim dedim ben.

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Daha önce dışarıda pek gezmediğimi zenginleştirerek anlatmaya çalıştım çünkü. Troll değilim bu arada.

Dışarıda hiç dolaşmadım, alışık değilim dedim ben.
Bırak bu ayakları, patır patır döküyoruz açıklarını ortaya işte.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube