Bir kızla nasıl yakınlaşabilirim?

Silicone Android Uygulaması

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
He tamam siz haklısınız kesinlikle troll konu aynen. 1-2 tane düzgün mesaj vardı zaten onlar yeterli sanırım. Cıvık olmayacağım kaba olmayacağım düzgün olmalıyım panik yok.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
He tamam siz haklısınız kesinlikle troll konu aynen. 1-2 tane düzgün mesaj vardı zaten onlar yeterli sanırım. Cıvık olmayacağım kaba olmayacağım düzgün olmalıyım panik yok.
Sen saçmalamadan önce ben de düzgün mesaj atıyordum.

Emydn10

Bronze Sample
İfade skoru
82
Bu forumda @Emydn10 yok mu ya tam onluk konu.
Olmaz mı :cool:

Kızla normal konuş, sonuçta karşındaki de insan. Sen ne hissediyorsan kız da seninle aynı şeyleri hissediyor. O farklı bir varlık değil :D Ve eğer seni tanıştırmak istiyorlarsa kız da onaylıyordur muhtemelen. O yüzden kendin ol, kızın hoşlandığı şeyleri öğren onlar hakkında konuş. Gerisi sana kalmış, Allah kerimdir. Gidelim!

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Sana diyecegim sey, 9. Sinif ise yuzde 95 8. Sinif ise yuzde 99 senible sevgili olmaz.

Ayrica, utanabilecegi bir sey kucuk biri ile sevgili olmak.
Deneyimlerime göre şu anki kızlar, yaşı fazla umursamıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Evet, evcilik. 12 yaşında sevgili olup ne yapacaksın? Maksimum 1-2 ay sürer ayrılacaksın. Ergenliğe yeni girdiğin için sevgilin olmasını istiyorsun.
Yanlış düşünüyorsun, tamda bu yaşlarda olmalı bu işler ki ileride sorun olmasın, 20 yaşına geldiğinde bir kızla konuşurken eli ayağı birbirine girmesin. Tabii ki dersler her şeyden önemli.

Son düzenleme:

TerabyteForever

Rütbesiz
İfade skoru
395
Bilimsel bir cevap vereceğim; kızları, başka kızlarla takılarak kıskandırınca kızlar sana daha çok bağlanır. Ne kadar çok kız ile takılırsan, bir kızın o kadar sana karşı güveni artacaktır, binlerce yıldır böyleymiş. Bir akademik makalede okumuştum bunu.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
14 15 yaşlarında ki kızlar ergenliğinde olduğu için burnu beş karış havada olup kendi yaşıtlarına bile noktayı koyarken 2-3 yaş küçük olup nasıl sevgili olma hayali ya da arkadaşlık hayali kurabildiniz şaşıyorum. Amacım kötülemek değil buradaki yazan ben dahil çoğu insan senin büyüğün yaşadık ve gördük. Bak sen 8.sınıf olsan o da 9. sınıf olsa ona bile eyvallah derimde hayallere kapılıp sonra hayal kırıklığı yaşama.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Konunun tamamını okumadım, ama sen 12 yaşındaymışsın sanırım, kız da aynı yaşlardadır herhalde.

Bu yaşlarda bir erkek nasıl yakışıklı, veya bir kız nasıl güzel olabilir? Bu yaşlarda kişi bedensel olarak daha olgunlaşmamıştır.

Yetkini alıp uyarı atıp sonra geri veririm bak millete evcilik mevcilik deme. ?

Çıkar vur masaya. De ki "Ya benimsin ya kara toprağın"
Troll bir admin'imiz olup, dahası bu tarz konulara yorum yazıyor olması güzel, umarım durum bu şekilde devam eder (y) :)
Ama bu kızla yakınlaşmazsam kuzenimden dayak bile yiyebilirim. Bu kızı kaçırana baya küfür ederler.
Hiçbir insan için değmez, çok geçmeden unutmaya çalışmalısın, yoksa için içini yer, tabii eğer böyle bir olay gerçekleşirse.

Fazla hızlısın sanki? Bence 12 yaşında sevgili falan yapılmaz, arkadaş olursun sonra gelişir aranızdaki bağ, en fazla bunu yaparsın.
Aynen, sonra arkadaşlığınız ileri seviyedeyse belki 16-17 yaşlarına geldiğiniz zaman bir şeyler düşünebilirsiniz.

Ah şey bu arada, kız benden 1,5 yaş büyük -.-
İşin zor :(

Malum foruma çevirmeyelim burayı, rica ediyorum.

12 yaş çocuk 14'e mi yanaşmak istiyormuş? Bırak gitsin... Olmaz o iş.
Bir de 14 yasinda. Kendinden kucuk biri ile sevgili olacagini sanmam.
Şu an çok zor, ama büyüdükleri zaman bir şeyler düşünülebilir bence.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube