Bir kernel bu kadar mı kötü olur?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
PopOS kurdum, Wi-Fi çalışmadı. Pardus kurdum, Wi-Fi çalışmadı. Linux Lite (!) kurdum onda da Wi-Fi çalışmadı. Başka çalışan ne kaldı ki? Hadi tamam Debian'larda çalışmayabilir, ama PopOS Gnome (!). Hackintosh bile bu GNU(!)/Linux(!)'tan daha mantıklı. Kablolu kullanacağım diyorsanız kurun. Ama yok ben Wi-Fi kullanacağım diyorsanız çileden çıkabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Peki dostum, Google'ın altını üstüne getirme, benim gibi sil sonra. Band steering ayarı yüzünden olmadığını öğren ve Windows'unda oyna. Keyfine bak, emek olmadan rahat edemezsin :)

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460

11

Gold Sample
İfade skoru
2.500
PopOS kurdum, Wi-Fi çalışmadı. Pardus kurdum, Wi-Fi çalışmadı. Linux Lite (!) kurdum onda da Wi-Fi çalışmadı. Başka çalışan ne kaldı ki? Hadi tamam Debian'larda çalışmayabilir, ama PopOS Gnome (!). Hackintosh bile bu GNU(!)/Linux(!)'tan daha mantıklı. Kablolu kullanacağım diyorsanız kurun. Ama yok ben Wi-Fi kullanacağım diyorsanız çileden çıkabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Kusura bakmayın ama sizin beceriksizliğiniz. GNU/Linux'la sadece birkaç aydır ilgileniyorum, kurulum yaparken ne kablolu bağlantıda ne de kablosuz bağlantıda sıkıntı yaşadım. Beceremediğiniz şeyi karalamayın lütfen.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Bilgi içermeyen tabirleri açıklama yapmadan kullanmak
Tanımıyor işte tanımıyor. A-l-g-ı-l-a-m-ı-y-o-r.
Hayır sen düzgün yapmıyorsun. GNU/Linux senin o çok övdüğün SHİTdows 10'dan çok daha stabil bir kernel. Sen beceremedin diye o Güzelim yazılıma laf edemezsin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube