Beşiktaş-Hatayspor Maç Tahmini

Silicone Android Uygulaması
KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Kesinlikle katılıyorum, Gedson tam bir Maestro ancak FT onu maestro olarak kullanmıyor işte. ?
Gedson gibi 1 tane daha oyuncusu olsa GS belki de lider idi. Neyse maçtan sonra yükseltirim konuyu, o zaman konuşuruz bu konuları. İnşallah Beşiktaş galibiyetiyle :D

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Gedson gibi 1 tane daha oyuncusu olsa GS belki de lider idi. Neyse maçtan sonra yükseltirim konuyu, o zaman konuşuruz bu konuları.
İnan bana tüm takım Gedson olsa FT olduğu sürece biz şampiyon olamayız, maçtan sonra görüşürüz dostum. Etiket atmayı unutma.:) Senin için de izleyeceğim maçı.

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
GS sence evinde yenebilecek güçte mi BJK'yi ? Objektif olarak yorumlayayım, ki senin objektifliğine güveniyorum, GS'nin maestro oyuncusu yok. Örnek olarak Ghezzal, Özil gibi. Teknik oyuncusu olmadığından sanmıyorum alacağını derbiyi.
Maç kağıt üzerinde oynanmıyor. Galatasaray ne yapıp ne edip yenecektir. Tabi Hatay yenerse.
Kesinlikle katılıyorum, Gedson tam bir Maestro ancak FT onu maestro olarak kullanmıyor işte. ?
Maestro değil.

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
İnan bana tüm takım Gedson olsa FT olduğu sürece biz şampiyon olamayız, maçtan sonra görüşürüz dostum.
Dalga mı geçiyorsun? Tamam, yaptığı değişiklikleri ben de hiç beğenmiyorum hatta şu sıralar çok formsuz.
Fakat eldeki kadroya bak bakayım, sezon boyunca eksikliklere, cezalara, hakem hatalarına. Fatih Terim'in şu an kötü olmasının sebebi, kafasını sahaya verememesidir. Yönetim işini yapamıyor, yük Fatih Terim'e kalıyor.
Lan olum sen Selçuk'tan sonra bu kadar iyi oyun görüşüne sahip birini gördün mü?
Oyun görüşünün iyi olması onu maestro yapmaz. Şu an takımda maestro yok. Gedson'u maestro olarak kullanırsan onun boşluğunu kim dolduracak, Etebo mu?

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Dalga mı geçiyorsun? Tamam, yaptığı değişiklikleri ben de hiç beğenmiyorum hatta şu sıralar çok formsuz.
Fakat eldeki kadroya bak bakayım, sezon boyunca eksikliklere, cezalara, hakem hatalarına. Fatih Terim'in şu an kötü olmasının sebebi, kafasını sahaya verememesidir. Yönetim işini yapamıyor, yük Fatih Terim'e kalıyor.

Oyun görüşünün iyi olması onu maestro yapmaz. Şu an takımda maestro yok. Gedson'u maestro olarak kullanırsan onun boşluğunu kim dolduracak, Etebo mu?
Fatih Terim ve yönetimi istifa etmeli, Fatih Terim'in yerine GS'nin evlatlarından biri oturmalıdır. Artık FT oyunculara müdahale edemiyor, söz geçiremiyor keza yönetim de aynı şekilde. Biraz ara FT hocaya iyi gelecektir, kendisini de çok severim ama araya ihtiyacı var.

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
Fatih Terim ve yönetimi istifa etmeli, Fatih Terim'in yerine GS'nin evlatlarından biri oturmalıdır. Artık FT oyunculara müdahale edemiyor, söz geçiremiyor keza yönetim de aynı şekilde. Biraz ara FT hocaya iyi gelecektir, kendisini de çok severim ama araya ihtiyacı var.
Bana göre de sezon sonu Fatih Terim bırakmalı ve takım elbiseyi giyip Okan Buruk'u getirmeli fakat istifa kadar saçma bir durum yok şu an, sözleşmesi bitiyor zaten.

Bu arada oyunculara söz geçiremediğine nereden ulaştın?

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Bana göre de sezon sonu Fatih Terim bırakmalı ve takım elbiseyi giyip Okan Buruk'u getirmeli fakat istifa kadar saçma bir durum yok şu an, sözleşmesi bitiyor zaten.

Bu arada oyunculara söz geçiremediğine nereden ulaştın?
Sezon sonu bırakmalı anlamında istifa kelimesini kullandım, yanlış anlamışsın hocam.

GS'den ayrılan nzonzi her şeyin özeti aslında. Genç ve dinamik teknik direktör bu GS'den şampiyon bile yapar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube