Beşiktaş-Hatayspor Maç Tahmini

Silicone Android Uygulaması

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
BB erzurumspor maçında sonra altay var bizim için kolay olur.
Altay sezonu kapattı diye biliyorum.(y)

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Altay sezonu kapattı sanırım.
Sezonu kapatmadı.
Altay sezonu kapattı diye biliyorum.(y)
Böyle şeylere inanmayın.

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Şimdi skor tahmininden çok maç yorumu yapmak isterim.
Bu maçın önemi çok büyük, eğer ki bu maçı Hatay alırsa haftaya oynanacak olan GS BJK maçı şampiyonluk maçı olur, eğer BJK alırsa bu maçı şampiyon olur. Ben Hatay'ın alacağını düşünüyorum ancak çok zor bir maç olacaktır.
Bunu yazarken 1.Ligde Adana Drmirspor'un 1-0 öne geçmesi de ayrı sevindirdi beni.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Dostum antrenmana çıkınca hemen iyileşmiş olmuyor, düz koşulara vs. başlıyor. Sezonu kapattı FB açıklamıştı sakatlığını.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Yenersek GS maçına rahat gireriz. Ama sonraki fikstürde tehlikeli Karagümrük, Göztepe bu takımlar ne yaptığı belli olmayan takımlar.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Yenersek GS maçına rahat gireriz. Ama sonraki fikstürde tehlikeli Karagümrük, Göztepe bu takımlar ne yaptığı belli olmayan takımlar.
Karagümrük, Göztepe benim gözümde net galibiyet Allah'ın izniyle, şu önümüzdeki 2 maçtan 1 puan bile bize şampiyonluk için yetiyor.
Şimdi skor tahmininden çok maç yorumu yapmak isterim.
Bu maçın önemi çok büyük, eğer ki bu maçı Hatay alırsa haftaya oynanacak olan GS BJK maçı şampiyonluk maçı olur, eğer BJK alırsa bu maçı şampiyon olur. Ben Hatay'ın alacağını düşünüyorum ancak çok zor bir maç olacaktır.
Bunu yazarken 1.Ligde Adana Drmirspor'un 1-0 öne geçmesi de ayrı sevindirdi beni.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Dostum antrenmana çıkınca hemen iyileşmiş olmuyor, düz koşulara vs. başlıyor. Sezonu kapattı FB açıklamıştı sakatlığını.
GS sence evinde yenebilecek güçte mi BJK'yi ? Objektif olarak yorumlayayım, ki senin objektifliğine güveniyorum, GS'nin maestro oyuncusu yok. Örnek olarak Ghezzal, Özil gibi. Teknik oyuncusu olmadığından sanmıyorum alacağını derbiyi.

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Karagümrük, Göztepe benim gözümde net galibiyet Allah'ın izniyle, şu önümüzdeki 2 maçtan 1 puan bile bize şampiyonluk için yetiyor.

GS sence evinde yenebilecek güçte mi BJK'yi ? Objektif olarak yorumlayayım, ki senin objektifliğine güveniyorum, GS'nin maestro oyuncusu yok. Örnek olarak Ghezzal, Özil gibi. Teknik oyuncusu olmadığından sanmıyorum alacağını derbiyi.
BJK-GS maçında golcüler etki edecek mostafa falcao vb. gibi.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
BJK-GS maçında golcüler etki edecek mostafa falcao vb. gibi.
Mustafayı beslemedikçe gol atamaz, falcaoya da top gelmedikçe atamıyor. Belki Kerem kendi çabalarıyla dener 2-3 tane, bilmiyorum Beşiktaş'ın kazanma şansını %60'a %40 görüyorum.

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Kesinlikle katılıyorum, Gedson tam bir Maestro ancak FT onu maestro olarak kullanmıyor işte. ?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube