Ak Parti 2023'te iktidarda kalabilir mi?

Silicone Android Uygulaması

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.078
Eğer iktidarda kalırsa sonumuzun berbat olacağı kesin, öyle bir durumdayız ki RTE'nin karşısında 1 porsiyon iskender olsa bile ona veririm oyumu.
Zaten İskender>RTE değil mi ?

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
TSK'da yüz binlerce silah kayıp diyordu emekli tuğgeneral. El altından bekçileri ve mültecileri silahlandırıp ülkeyi iç savaşa sürükleyecek.
Kesinlikle böyle olacak kaybederse. Şu 5 yılda, sadece TSK'dan 25 bin kişi ihraç edildi. Bunların en az 10 bini suçsuz. En az. Bu 10 bin kişiye sokacaklar kendi adamlarını ve olası bir savaş durumunda ellerinde koz olacak.

Polis teşkilatında bile bir sürü olay var. Bildiğim azıcık şey var, onları anlatsam ağzınız açık kalır.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Kesinlikle böyle olacak kaybederse. Şu 5 yılda, sadece TSK'dan 25 bin kişi ihraç edildi. Bunların en az 10 bini suçsuz. En az. Bu 10 bin kişiye sokacaklar kendi adamlarını ve olası bir savaş durumunda ellerinde koz olacak.

Polis teşkilatında bile bir sürü olay var. Bildiğim azıcık şey var, onları anlatsam ağzınız açık kalır.

Anlatabilir misiniz? Ben bunları biliyorum gibi gibi.

KS
Kawnes

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917

Anlatın dinleyelim, öğrenelim bilgilenelim hocam :) Anlatmak isterseniz dinlerim ben.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Büyük İskender'den bahsediyorsak evet.

Küçük olan büyük iskender?

Show Stopper

Gold Sample
Yönetici
İfade skoru
2.216

Anlatman uzun sürecek belli, ama yine de anlat.

Emre59

Silver Sample
İfade skoru
457
Ülkeyi mülteci doldurdu, boşuna mı aldı sanıyorsunuz? Kendisi de biliyor normal şartlarda seçimi kaybedeceğini. 2 ihtimal var:
  1. Mültecilere oy kullanma hakkı verecek, 2 yıldır yaşıyorlar vatandaş oldu diyecek.
  2. TSK'da yüz binlerce silah kayıp diyordu emekli tuğgeneral ve Peeker. El altından bekçileri ve mültecileri silahlandırıp ülkeyi iç savaşa sürükleyecek.
Bu adam seçimi kaybederse bitirirler bunları, hepsini. Ömür boyu hapsi bırak halk bunları İtalyanların Musollini'yi parçaladığı gibi linçler bu yüzden o koltuktan kalkmamak için her yolu deneyecek, izleyin görün. İstanbul için hile yapan adam ülkeyi bırakır mı öylece?
Türkiye'de TR vatandaşlıği verilen mülteci sayısı 110 k, bunlarin çoğunluğu çocuk. Yani 1. maddenin olmasi zor.
Türkiyede sadece Tr vatandaşlari oy verebiliyor.

Show Stopper

Gold Sample
Yönetici
İfade skoru
2.216
Anlatın dinleyelim, öğrenelim bilgilenelim hocam :) Anlatmak isterseniz dinlerim ben.

Küçük olan büyük iskender?
Küçük İskender dersek yemek oluyor, Büyük İskender ise hem yemek hem de bu:

Screenshot_20210724-002432_Chrome.jpg

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Bildiğim azıcık şey var, onları anlatsam ağzınız açık kalır.
Benim bildiğim çokucuk şey var merak etme, benim peder Diyarbakır'da özel yetkili 1.sınıf savcı olarak görev yaptı. MIT tırlarını durduran savcıyla iftar yaptım, kızıyla yan yana okula gittim. Bu devlet o kadar çürük durumda ki...

Türkiye'de toplam mülteci sayısı 110 k, bunlarin çoğunluğu çocuk. Yani 1. maddenin olmasi zor.
Türkiyede sadece Tr vatandaşlari oy verebiliyor.
Toplam mülteci 110k mı? Ocak 2021 ölçümünde 3 milyon 600 bin mülteci vardı sen iyi misin? Daha Afganlar mafganlar yok o zaman. Şu an rahat 5 milyona dayanmıştır.

KS
Kawnes

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Benim bildiğim çokucuk şey var merak etme, benim peder Diyarbakır'da özel yetkili 1.sınıf savcı olarak görev yaptı. MIT tırlarını durduran savcıyla iftar yaptım, kızıyla yan yana okula gittim. Bu devlet o kadar çürük durumda ki...

Toplam mülteci 110k mı? Ocak 2021 ölçümünde 3 milyon 600 bin mülteci vardı sen iyi misin? Daha Afganlar mafganlar yok o zaman. Şu an rahat 5 milyona dayanmıştır.

Biraz anlatın dinleyelim hocam, iyi olur :)

PustiKafa

Silver Sample
İfade skoru
779
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor
TR vatandaşlığı verilen mülteci yazıyor. Ama 110k bana yine de az geldi.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Biraz anlatın dinleyelim hocam, iyi olur :)
FETÖcü olduğunu itiraf edip "yandaş"larını ispiyonlayanlar hapisten çıkıyor şu anda. Akşamları çay içtiğimiz hakim tüm binayı "darbeci" diye şikayet edip hapisten çıkmıştı. Şu an evinde yatıyor, kimse işe almıyor. Onun verdiği isimler 2.5 yıl hapis yattı, bazıları hala yatıyor bazıları serbest kaldıktan sonra tekrar girdi.

Yanlış yazdim. Türk vatandaşlığı verilen mülteci sayısı olacak.
TR vatandaşlığı verilen mülteci yazıyor. Ama 110k bana yine de az geldi.
Seçime 2 yıl var daha bilmem farkında mısınız? Müslüman kardeşlerimiz diye onları yavaş yavaş vatandaş yaparlar merak etmeyin siz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube