Ak Parti 2023'te iktidarda kalabilir mi?

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Muhalefet gerçekten beceriksiz. AKP'nin iktidarda kalma olasılığının halen daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Özellikle muhalefetin bazı partilerle yaptığı anlaşmalar oylarını düşürecektir. Bana kalırsa iş İYİ Parti'nin oylarına göre şekillenecek. Ben de oy kullanabileceğim diye umuyorum ama kime atmam konusunda hiçbir fikrim yok.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Çıkacak adaylara bağlı. Tahminimi söyleyeyim,

Cumhur ittifakı adayı belli zaten. Erd*ğan.
Millet ittifakı ise muhtemelen Kılıçdaroğlu.
Memleket partisinden Muharrem İnce olacak.
HDP'den ise muhtemelen Selahattin Demirtaş olacak.

Erdoğan %37 oy alacak. Kılıçdaroğlu muhtemelen %21 civarında. İnce ise %32 civarında alacaktır. Demirtaş %8-9 alacaktır. Kalanı ise diğer aday olursa onlara.

Bu durumda 2. seçime kalacak. Erdoğan ve İnce.
Bu durumda ben İnce'nin alacağını düşünüyorum. Şuan uyguladığı politikalar, kurduğu ekip çok iyi. Küçük bir fark ile İnce alacak gibi duruyor.

Seçimi HDP'nin oyları şekillendirecek.

Erdoğan hariç herkese basarım.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.017
Hayır kalmaz Z kuşağı işi bitirir.
Ha ülkede oy verilecek 1 tane bile adam akıllı parti yok o yüzden biz oy kullanmıyoruz 👍
Oy kullanmayınca oto olarak AKP'ye gidiyor diye biliyorum.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Hayır kalmaz Z kuşağı işi bitirir.
Ha ülkede oy verilecek 1 tane bile adam akıllı parti yok o yüzden biz oy kullanmıyoruz 👍
Ulan tc muhalifi, senin aday seçmekle, boş oy atmakla ne işin var? Aday lazımsa biz koyarız. Boş oy atmak gerekiyorsa bunu da biz söyleriz. Senin tek bir vazifen var, ampulün karşısına şeytan bile çıksa ona oy atmak.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yine olası bir AKP ve Erd*ğan iktidarı sonucunda ülkede ya büyük karışıklıklar çıkacak, ya darbe olacak. Ülke 2010'dan beridir yönetilmiyor. En azından 2010'a kadar daha halk ile iç içeydiler, daha doğru ekonomik atılımları vardı.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.078

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
HDP ve akp dışındaki partilere bassam olmaz mı hocam İyi Parti bana yakın geliyor 🤔
AKP'nin karşısında kim olursa olsun ona basacagim. Kim olduğu farketmez HDP bile olsa basarım. Yıllardır çok bilendim. Fakat günümüz itibariyle en doğru seçim Memleket partisi gibi duruyor.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Ülkeyi mülteci doldurdu, boşuna mı aldı sanıyorsunuz? Kendisi de biliyor normal şartlarda seçimi kaybedeceğini. 2 ihtimal var:
  1. Mültecilere oy kullanma hakkı verecek, 2 yıldır yaşıyorlar vatandaş oldu diyecek.
  2. TSK'da yüz binlerce silah kayıp diyordu emekli tuğgeneral ve Peeker. El altından bekçileri ve mültecileri silahlandırıp ülkeyi iç savaşa sürükleyecek.
Bu adam seçimi kaybederse bitirirler bunları, hepsini. Ömür boyu hapsi bırak halk bunları İtalyanların Musollini'yi parçaladığı gibi linçler bu yüzden o koltuktan kalkmamak için her yolu deneyecek, izleyin görün. İstanbul için hile yapan adam ülkeyi bırakır mı öylece?

KS
Kawnes

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Ulan tc muhalifi, senin aday seçmekle, boş oy atmakla ne işin var? Aday lazımsa biz koyarız. Boş oy atmak gerekiyorsa bunu da biz söyleriz. Senin tek bir vazifen var, ampulün karşısına şeytan bile çıksa ona oy atmak.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yine olası bir AKP ve Erd*ğan iktidarı sonucunda ülkede ya büyük karışıklıklar çıkacak, ya darbe olacak. Ülke 2010'dan beridir yönetilmiyor. En azından 2010'a kadar daha halk ile iç içeydiler, daha doğru ekonomik atılımları vardı.

Erdoğanın Görevleri;

- Vergi Eklemek
- ÖTV Vergisi Eklemek
- TRT Vergisi Eklemek
- Saray Yaptırmak

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube