Aileye PC aldırma taktikleri

Silicone Android Uygulaması
KS
Radeon RX 5600M

Radeon RX 5600M

Rütbesiz
İfade skoru
68
Hocam eklemek istediğim birkaç şey daha var. Kendimi üvey evlat gibi hissediyorum. Yukarıda belirttiğim elimden aldıklarını talep ettiğimde "O zaman evimizde yaşadığın için kira ödersin." diyorlar. Aynı şekilde miras bırakmayacaklarını, Darülaceze'ye bağışlayıp oraya yerleşeceklerini söylüyorlar.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Yaklaşık 4-5 yıldır aileme laptop aldırmaya çalışıyorum. Ancak her seferinde geçiştiriyorlar. Bu yıl LGS sonucuna göre alacağız dediler. Sonucum iyi olmasına rağmen "Hayır, bu sonuç kötü." gibisinden ifadeler kullanıyorlar. Bildiğiniz iş yapar bir taktik varsa paylaşmanızı istiyorum.
İyi forumlar!

Aileniz tamamen deyim yerinde ise çamura yatıyor, cidden gayet iyi bir LGS sonucunuz var.
Belki internet üzerinden ikna teknikleri hakkında uzun araştırma ve pratikler yapıp deneyebilirsiniz o kadar.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Hocam eklemek istediğim birkaç şey daha var. Kendimi üvey evlat gibi hissediyorum. Yukarıda belirttiğim elimden aldıklarını talep ettiğimde "O zaman evimizde yaşadığın için kira ödersin." diyorlar. Aynı şekilde miras bırakmayacaklarını, Darülaceze'ye bağışlayıp oraya yerleşeceklerini söylüyorlar.
Trollse komik falan değilsiniz, gerçekse söyleyecek laf bulamıyorum. Gülseren Budayıcıoğlu'na senaryo tam.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

Hocam ben cidden artık troll olduğunu düşünmeye başladım. Eğer doğruysa cidden anne babanız normal değil.

Radeon RX 5500M

Rütbesiz
İfade skoru
363

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Hocam bende buyaz çalışmaya başlayacağım liseye geçeceğim. Çıkan para ile giriş seviyesi bir laptop alacağım. Günlük 100tl verebilecek bir garsonluk ilanına bakın. Haftada 6 gün çalışsan ayda 2400tl eder. Sık dişini bu yaz 2 ay çalış. 4800tl birikimini güzelcene sakla ve dedenlerden maddi yardım iste. Büyük ihtimalle goş karşılayacaklardır. Benimde ailem elimden herşeyi alıyor. Eğlendiğimi gördükleri herşeyi farkettirmeden yavaş yavaş elimden alıyor. Dün akşam monitörü bodrum kata bıraktı mesela...
3-4yıl sonra daha da büyüyeceğin için günün 5-7saati çalışıp gerisini günlük hayata ve derslerine verirsin. Kiralık ev bile bakacak durumlara geleceksin 3-5yıl sonra.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube