Ana Konu 14 Eylül Apple Etkinliği: iPhone 13, Watch Series 7, AirPods 3, iPad 9 ve daha fazlası

Silicone Android Uygulaması
KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu arada yine çipset konusunda liderliğini korumuş adamlar. Apple'ı her konuda eleştiririm ama çipset konusunda eleştiremem. Yapıyor bu sporu adamlar.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
bari 13 ve 13 miniye 90 hz gelse
Apple çok garip bir firma. Bazı teknolojileri cihazlara getirene kadar ne acılar çekiliyor, fakat gidiyor bambaşka bir teknolojiyi cihaza ekliyor sonra herkes kullanıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada bunu atmam gerekiyor k.b.

1631641763010.png

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bu olmazsa olmaz hocam zaten. DH'den gelen bir kültür bu resim. :evilol:

Bunu da sosyal medya'da buldum kim yapmış bunu aşırı iyi. :D

1631641886937.png

1.5-2.5 saat fazladan pil ömrü mü? Fazla uğraşmışsın Apple ya zahmet olmuş.

1631642163502.png

NOT: 128GB'dan başlıyor modeller.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
NOT: 128GB'dan başlıyor modeller.
Sonunda. 64 GB'dan başlaması sade komediydi. 128 GB'dan başlaması beni sevindirdi diyebilirim. Ama fiyatlar işte... Vergiler ile falan 10K'yı bulur rahat. iPhone 11 peynir ekmek gibi satmaya devam edecek bu yüzden.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
1631642480411.png

Bu da önü. Değişen bir şey yok.

Sonunda. 64 GB'dan başlaması sade komediydi. 128 GB'dan başlaması beni sevindirdi diyebilirim. Ama fiyatlar işte... Vergiler ile falan 10K'yı bulur rahat. iPhone 11 peynir ekmek gibi satmaya devam edecek bu yüzden.
11 Fiyat olarak gerçekten çok avantajlı Türkiye'de. Eğer 12 Mini gibi 8K civarı olursa (zannetmiyorum) belki düşünülebilir. Fakat 8K yine de çok pahalı ya.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Adaptif burada yenilemeye değil, pürüssüz geçişe (ki seçeneğin adı da o) adapte olması manasıyla yazılmış. Ekrandakilerin harektlerine göre anlık Hz değişimi kastedilmiyor.

An olarak Apple'ın ne tanıttığını değil, Shiftdelete.apple'ın nasıl ürünleri abarta abarta anlatacaklarını merak ediyorum.
Ağğbi çok iyi yaa. Geçen nesilde bu yoktu, bunda eklemişler, denemek için sabırsızlanıyorum abi çok iyi değil mi ama ya sen de bişey de.

iPhone 13'ler Apple'ın eski "S" takısının yokluğunu hissettiriyor. Bunlar 12s değil de nedir. 11'le 12 arasındakine nazaran daha az güncelleme gördüm ben. Dikkat çekici şey ekranın mini ve debut model hariç 120 Hz olması ki bunun da ana modelde olmaması bu seriye 12S demek için kafi bence.

Mini 6'nın fiyatını merak ediyorum. Bir tablete ihtiyacım yok değil.

Eski nesil iPadlerinse her ne kadar uygun fiyat hedeflese de artık olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Watch 7 Apple ekosistemi için fena sayılmayacak bir eşlikçi olsa da rakiplerinin hem donanım hem de bence tasarım olarak gerisinde.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Mini 6'nın fiyatını merak ediyorum. Bir tablete ihtiyacım yok değil.
499 Dolar. Burada tüm cihazları fiyatları ile birlikte paylaştım eski sayfalarda bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube