Ana Konu 14 Eylül Apple Etkinliği: iPhone 13, Watch Series 7, AirPods 3, iPad 9 ve daha fazlası

Silicone Android Uygulaması

Iron.man

Bronze Sample
İfade skoru
226
@PossibleTurco bu etkinlik saat kaçta olur? Nereden izleyebilirim?
1631615518080.png

m3081

Silver Sample
İfade skoru
713
KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Böbrek fiyatındaki gereksizlikler mi tanıtılacak? Üzdü. Onların yerine 10 tane daha GPU, 3 tane daha otomobil yapılabilirdi. Wafer israfı.
Hocam bizim ülkemizde öyle yalnız. ABD'de orta halli bir insan rahatlıkla alabilir bu telefonu. Misal şu an bir 11 Pro Max kullanıcısı telefonunu Apple'a vererek 500 dolara kadar varan bir indirim ile 12 Pro Max'e geçebiliyor. Takas yöntemiyle rahatlıkla yeni modele geçiyor adamlar. Bizim ülkemiz bu fahiş vergilerle, saçma sapan ekonomisi ile daha çok görür bu fiyatları. Android amiral gemileri de en az iPhone kadar pahalı. S21 Ultra'nın fiyatı 15K şu an mesela. Öldü resmen telefon piyasası, ağlayanı yok.

Kaldı ki iPhone 13'e şu an XS, 11 ve 12 sahiplerinin geçmesi için hiçbir neden yok. Hatta iPhone X kullanıcıları bile duruma göre geçmeyebilir. iPhone XS kullanıyorum ve en az 2-3 sene değiştirmem yani bu cihazı. Ortada benim iPhone 13'e geçmem için bir sebep göremiyorum zira. ABD'de birçok insan halen iPhone X, iPhone 8 ve iPhone XR falan kullanıyor. Çoğu radikal bir değişiklik olmadıkça da yeni bir modele geçmeyi düşünmüyor.

Neyse artık akşam göreceğiz her şeyi. Belki de o fiyatlardan çıkmaz. Doğmamış çocuğa don biçmeyelim şimdiden.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@PossibleTurco bu etkinlik saat kaçta olur? Nereden izleyebilirim?
Saat 20:00'de başlayacak. Faruk beyciğim her zaman olduğu gibi yayın açacak Twitch'den.
Buradan izleyebilirsiniz.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam macOS hakkinda konusulur mu etkinlikte?
Bilmiyorum ama konuşulmaz herhalde. M1X MacBook Pro'lar ile beraber çıkacaktır Monterey. macOS sürümleri iOS'dan daha geç çıkmıştır her zaman.

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Böbrek fiyatındaki gereksizlikler mi tanıtılacak? Üzdü. Onların yerine 10 tane daha GPU, 3 tane daha otomobil yapılabilirdi. Wafer israfı.
Bu bizim içimizdeki bir sorun hocam, Apple iPhone cihazlarının ortalama fiyatı 3 yıldır düşüyor normalde.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
An olarak Apple'ın ne tanıttığını değil, Shiftdelete.apple'ın nasıl ürünleri abarta abarta anlatacaklarını merak ediyorum.
Arkadaşlar Apple bizi çok düşündü unuturuz koskocaman çentiği diye ondan ön tasarımı aynı bıraktılar.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Son 7 dakika arkadaşlar. Apple yayını başlatmış bile.

Türkçe çeviri ile izlemek isteyenler;

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Ek olarak Mesut Çevik'te izleyebilirsiniz. Yanında konuk olarak Koray Birand var. Fakat yayın biraz daha geyik, eğlenceli sohbet üzerine kurulu. Yayının kendisi bile gösterilmiyor Mesut Çevikte.

İphonedo biraz daha ciddi takılacaktır muhtemelen. Seçim sizin. :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube