Zorbalıktan nasıl kurtulabilirim?

Silicone Android Uygulaması

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Okullar açıldı haliyle sınıfta kötü niyetli kişiler oluyor, bende beden olarak zayıf bir insanım zorbalık yapan arkadaşta benim zayıf olmamı kullanıp ne zaman kızların yanında bulunsam ellerimi tutup her defasında beni yukarı kaldırıp duvara yapıştırıyor canımı acıtıyor herhangi bir şey yapamıyorum ellerimi de kullanamadığım için kalıyorum. Öyle sözden falan anlamıyor arkadaş ama çok rahatsız oluyorum nasıl engelleyebilirim yok mudur bir taktik falan gerçekten intikam almak istiyorum yoksa böyle gidersem sınıfta ezilip gidiceğim.( arkadaş sadece bana zorbalık uygulamıyor herkese çatıyor), var mıdır? böyle tutulu elden kaçma taktiği falan :rolleyes:

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Vallahi sen suçlu olursun şahsen bende aynısını yapardım ama öğretmenler işte...
Sınıftaki herkes çocuğun nasıl biri olduğunun farkında hocalarda benim nasıl biri olduğumu biliyorlar o konuda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum bana sadece savunma taktiği lazım.

Son düzenleme: Moderatör:

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Kendini korumak istersen sinir ve damar bölgelerine bastırmak eli uyuşturur. Bazı bölgeler hassastır en küçük darbede düşmanın kabiliyetini/kontrolünü kaybettirir. Araştır biraz bulursun rahat.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sana yaklaştığını gördüğün anda saldırmak daha iyi. Eğer kilolu ise koş. Eğer uzun ise eğil. Her türlü açığını bulursun.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Rehberliğe başvur. Olmadı mı? Ailene başvur. Gidipte sana muhallebi çocuğu falan derlese takma. Gerekirse sınıf değiştir.
Rehberliktir okul yönetimidir o kadar ilgisiz ki anlatamam size zaten bu yıl bölüm seçiceğiz seneye sınıfım değişecek o yüzden biraz zor benim için sınıf değişikliği.

Kaçıncı sinifsiniz? Ona göre tavsiye vermeye çalışayım.
10.

Son düzenleme: Moderatör:

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Ayrıca seni kaldırdığında ayakların ile testislerine sert olmadığı sürece tekme atmak işe yarayabilir. Ancak bu son önerim!

Rehberliktir okul yönetimidir o kadar ilgisiz ki anlatamam size zaten bu yıl bölüm seçiceğiz seneye sınıfım değişecek o yüzden biraz zor benim için sınıf değişikliği.

10.
Kamu denetimi kurumuna başvur. Öyle bir öğretmenime ceza almasını sağladım.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Kendini korumak istersen sinir ve damar bölgelerine bastırmak eli uyuşturur. Bazı bölgeler hassastır en küçük darbede düşmanın kabiliyetini/kontrolünü kaybettirir. Araştır biraz bulursun rahat.

Sana yaklaştığını gördüğün anda saldırmak daha iyi. Eğer kilolu ise koş. Eğer uzun ise eğil. Her türlü açığını bulursun.
Öğretmene söyleyince bir daha yapmaya cesaret bulamıyor genelde.
Şikayet konusu sınıf değiştirmek mantıklı gelebilir sizin için ama cidden çocuk uslanmıyor öğretmenine saygılı bile olmayan bir çocuk öğretmenden ne yapsan korkmaz.

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Hocam elinizi tutunca özel bölgeye vurun yada, karına vurun kızların yanında rezil olursa bir daha yapamaz.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Şikayet konusu sınıf değiştirmek mantıklı gelebilir sizin için ama cidden çocuk uslanmıyor öğretmenine saygılı bile olmayan bir çocuk öğretmenden ne yapsan korkmaz.
Bak olayı anlatıyorum. Öğretmen bile bile karışmıyor ise ailen ile il milli eğitime git. Eğer gitme durumun yoksa Kamu Denetim Kurumuna başvur, anlat olayı tamamıyla. Emin ol bir mütfettiş geliyor. Eğer sana yaptığı zorbalık anlaşılırsa o çocuk disiplin kuruluna bile sevk edilir.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Ayrıca seni kaldırdığında ayakların ile testislerine sert olmadığı sürece tekme atmak işe yarayabilir. Ancak bu son önerim!
Özel bölgesini ve tiklerini zorlamayı bir deniyeceğim eğer olmadı şu an aklıma geldi saçına ellenmesinden çok rahatsız olur arkadaş biraz müdahale gerekecek sanırsam.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube