Zamanda Geriye Gitseniz Neler Yapardınız?

Silicone Android Uygulaması

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Her olayı olduğu gibi yine dine bağladınız tebrik etmek gerekiyor.
Tabii ki bu saydığım olayların tek sebebi din değil, hiçbir savaşın tek bir nedeni yoktur; ama ana sebebi dinler. Hangi din olursa olsun.
üstelik korunmamış bir kaynağa
Bundan sonrasına bir şey demeye gerek yok, güzel safsata. Günümüzdeki hali, bulunan ilk hali ile aynı mı? Evet. O zaman değişti demek büyük bir safsata oluyor.
Bu din mi savaşı emrediyor sence?
İbrani dinler savaş yanlısıdır. Bu kadar. Üstüne bir şey söylenemez bile. Cihad emri olmasa, hadislerde emir vermese tamam da, göz göre göre böyle demek. Gülünç.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Tabii ki bu saydığım olayların tek sebebi din değil, hiçbir savaşın tek bir nedeni yoktur; ama ana sebebi dinler. Hangi din olursa olsun.

Bundan sonrasına bir şey demeye gerek yok, güzel safsata. Günümüzdeki hali, bulunan ilk hali ile aynı mı? Evet. O zaman değişti demek büyük bir safsata oluyor.

İbrani dinler savaş yanlısıdır. Bu kadar. Üstüne bir şey söylenemez bile. Cihad emri olmasa, hadislerde emir vermese tamam da, göz göre göre böyle demek. Gülünç.
@KemalY genel konuşuyorsun genel. Bakın size geçenlerde de anlattım, yine anlatayım. Kur-an değiştirilmediği kanıtlandı, fakat ha dersin Hadisi Şerifler değiştirildi, evet olabilir. Kur-an'da biz kutsal kitabı koruyan biziz diye bir ayet geçerken hadisi şeriflerle ilgili korunacağıyla ilgili ayet geçmiyor. Şu dönemde islam karşıtı bazı insanlar hadisi şeriflerden yararlanarak halka yanlış şeyler yaptırıyorlar, örnek vermek istemiyorum. bu konuda haklısın, bir şey diyemem.

Son düzenleme:

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
LGS'ye baştan beri çalışmazdım. Çünkü benim için bir etkisi yok. Zamanımı heba etmezdim.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
@KemalY genel konuşuyorsun genel. Bakın size geçenlerde de anlattım, yine anlatayım. Kur-an değiştirilmediği kanıtlandı, fakat ha dersin Hadisi Şerifler değiştirildi, evet olabilir. Kur-an'da biz kutsal kitabı koruyan biziz diye bir ayet geçerken hadisi şeriflerle ilgili korunacağıyla ilgili ayet geçmiyor. Şu dönemde islam karşıtı bazı insanlar hadisi şeriflerden yararlanarak halka yanlış şeyler yaptırıyorlar, örnek vermek istemiyorum. bu konuda haklısın, bir şey diyemem.
Eğer elindeki kitap bulunan en eski hali ile aynı değilse değişmedi diyemezsin. Ki yanlış hatırlamıyorsam 3-4 farklı kıraat farklılığını ve hareke mevzusunu anlatmıştım sana. Ayrıca değişmediğinin kanıtlandığını ilk kez duydum. Neymiş bu kanıt? Hadisler ise dediğin gibi, hiçbir güvencesi yok.

Neyse, konuya tecavüz ettik.

Son düzenleme:
KS
Spyware

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
@Zayron, her şeyi değiştirecek güç hiçbir insanda yoktur. Mecaz anlamda kullandığını varsayıyorum. 👍

Barry Allen

Silver Sample
İfade skoru
500
Hiç bir şey yapmazdım büyük ihtimalle yaptığımız ufak bir hareket bile ana zaman çizelgesinde büyük değişikliklere ve paralel boyut ve sonuçlara yol açacaktır.

Ekli dosyalar

• fasksa.jpg
    fasksa.jpg
    104,9 KB · Görüntülenme: 39

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Recep Baltaş henüz bu kadar popüler değilken, onunla tanışıp arkadaş olmak isterdim.

Burayı 5-6 yıl önce kurardım. Aslında doğru seçimler yapmamın sebebi vaktinde yaptığım hatalar. Hataları yapmak isterdim yine.
Recep baltaşla tanışsan burayı kurmazdın belki O.O2

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Eğer elindeki kitap bulunan en eski hali ile aynı değilse değişmedi diyemezsin. Ki yanlış hatırlamıyorsam 3-4 farklı kıraat farklılığını ve hareke mevzusunu anlatmıştım sana. Ayrıca değişmediğinin kanıtlandığını ilk kez duydum. Neymiş bu kanıt? Hadisler ise dediğin gibi, hiçbir güvencesi yok.

Neyse, konuya tecavüz ettik.
Son olarak atayım, geçenlerde yine atacaktım da bulamamıştım. Buyur oku;

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube