Yurt dışına gitmek istememem garip mi?

Silicone Android Uygulaması

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Değil sadece Z kuşağı değil, babamda istemiyor.
Açıklıyorum izah ediyorum. O da farkında kimin hatalı kimin doğru olduğunun fakat umurunda değil. Genelde "yurt dışında ben ne yapacağım? Paramı kazanıyorum gerisi umurumda değil." cevabını veriyor.

Kendi paranızı döndürmeye başladığınızda kaçmak zorunda olacaksınız, güvenin :)

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Yurt dışına gitmek ben de istemiyorum. Ne var yurtdışında, her şey para veya ünvan değil. Orada eşek gibi çalışacağıma burada çalışır, en azından ülkeme faydalı olurum. Audi S8'e binerek ülkeme dönmek istemiyorum.
Orada daha az çalışıp daha iyi hayat şartları ile yaşıyorsunuz efendim. Ha bir de değer görüyorsunuz buradaki gibi değil. 2000-2500EURO olan şey Türkiye'de 30.000TL ve asgari maaş ile euro alırsanız tek bir maaşta, Türkiyede 10 maaştan fazla ve yiyip içmez yani hiç asgari ücreti harcamazsanız.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Orası öyle de, benim hayalim pilot olmak. Sivil pilot değil, askeri pilot. Yani ben neden yurt dışında yaşamak isteyeyim ki şimdi?
Türkiye'nin pilotlara ihtiyacı var, hadi gidip almanya da öğretmenlik yapacağım vs desen mantıklı da pilotlar burada da iyi kazanıyor. Hayalinin peşinden gitmen dileğiyle...

KS
hadwiger

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Bir ara ben de böyle düşünüyordum. Ülkeni seviyorsun. Karanlığı gördükçe gitmek isteyeceksin.
Allahım sistem uzmanı olarak kapağı ABD’ye atmamı eyle. Amin.
Ben Türkiye'nin karanlık taraflarını çoktan gördüm, kararımın değişeceğini sanmıyorum.

@MESs¹¹ ne zamandır Fransa'da yaşıyorsun?

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Eğer gerçekten çok büyük bir icat vb. Fikri varsa ve burada sana yardım eden yoksa git.

fikrin yoksada git.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube