YouTube'da neden bütün kanallar çocuk içeriği üretiyor?

Silicone Android Uygulaması

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Hepimizin derdi oldu artık. YouTube girince bu kanalları görmekten tiksiniyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Ha birde saçma sapan Brawl Stars kanalları da var. Bir tane görsel koyuyor arkayada üzücü müzik, kaç bin abonesi oluyor.
YouTube artık kalitesizleşmeye başladı.
Youtube çocuk içeriklerine daha çok para veriyor.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Para kaldırmak için tabii. Şu izlenmelere bakın.
37782 numaralı eki görüntüle
(Küçük resim, tıklayın.)
Barış Özcan gibi kaliteli içerik üretseniz de bu kadar izlenmeye ulaşamazsınız, elemanlar işi biliyor.
Çüşş.
Hemen bir kostüm dükkanına gidip örümcek adam kostümü alıyorum. Yeni işim hayırlı olsun. Kanalın ismi : Esma'nın Arkadaşı Bir Örümcek Adam
Takip edin.

KS
BozKurt

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
İzlemezsen çıkmaz. Benim anasayfamda hep ilgili olduğum şeyler çıkıyor. Öyle videolarda ilgilenmiyorum seçeneğine tıklayabilirsin. Demek ki talep varda çekiliyor hep senin istediğin içerikleri çekseler bunları izleyenler şikayet eder o zaman da.
Çıkmıyor zaten ama ne zaman arama kısmında birşey yazsam trendlerde görünüyor.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
cunku onlerine ne koysaniz izliyor bu bebeler, kaliteli bir sey uretmekle zahmette bulunmaya gerek yok. cartoon networkun eskisi gibi olmamasinin sebebi bir nevi. cartoon network'te 17 yaslarinda takilanlar da vardi, simdi ergenlige giren izlemiyor artik.

KS
BozKurt

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
cunku onlerine ne koysaniz izliyor bu bebeler, kaliteli bir sey uretmekle zahmette bulunmaya gerek yok. cartoon networkun eskisi gibi olmamasinin sebebi bir nevi. cartoon network'te 17 yaslarinda takilanlar da vardi, simdi ergenlige giren izlemiyor artik.
Haklısınız hocam bildiğim o kadar kaliteli kanal var ama o kadar aboneyi hak etmiyorlar, daha fazlasını hak ediyorlar. Birde bu bebeler hiç sormuyor hani diyorlar ya ''Abi inşallah 1 milyon olursun'' hiç sormuyorlar kendine 1 milyon abone olunca o adam ne yapacak. Önüne gelen her kanala abone oluyorlar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube