YouTube kanalımıza video yükleme ve editör olma şartları

Silicone Android Uygulaması

[[HYPERLINK BLOCKED]]

Gold Sample
İfade skoru
1.392
Bir topluluk olduğumuz için kriterlerimizi karşılayan çoğu kişi kanalımıza video yükleyebilir.

Şartlarımız:
  • Akıcı ve İstanbul Türkçesi ile konuşmalısınız. Küfür ya da argo sözcükler kullanmamalısınız. Anlatım şekliniz izlenesi olmalı.
  • Videolar izlenebilir olmalı. Kumlu, cızırtılı veya düşük çözünürlüklü videolar kabul edilmeyecektir.
  • Videolarda kendi kanalınızın reklamını yapamazsınız, başka kanalları övemezsiniz.
  • Videoları düzenlenmesi için [email protected] adresine gönderebilirsiniz.
  • Daha önce kanala yüklenmiş içerikleri tekrar göndermeyin.
  • Düzenli içerik üreticisi olmak istiyorsanız [email protected] adresine başvuru yapabilirsiniz.
Beraber gelişiyoruz, sizin yardımlarınıza ihtiyacımız var.

Editör olmak istiyorsanız, başvuru şartları:
  • Adobe Premiere Pro, Camtasia Studio, Shotcut gibi yazılımlardan en az birini iyi derecede bilmelisiniz.
  • Sorumluluk sahibi olmalısınız. Düzenlenmesi için verilen videolar en fazla 3 gün içerisinde geri gönderilmelidir.
  • Diğer ekip üyeleri ile uyumlu çalışabilmelisiniz.
  • Videolardaki sıkıcı, gereksiz ya da uzun kısımları kesebilmeli ve yeterli düzeyde geçişleri sağlayabilmelisiniz.
  • Başvuruları [email protected] adresine yapabilirsiniz.
  • Şu an görev yapan editörler: @MisakiTaro ve @nevtugardic
Video editleyebilirim, Movavi için iyi derecede bilgiye sahibim ve tecrübem var.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Çekmek isterdim, aslında tüm kriterleri de az çok karşıladığımı düşünüyorum ama düzgün video çekecek cihaz yok :(
Bu arada merak ettim de kendimizi de göstermek gerekiyor mu?

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Çekmek isterdim, aslında tüm kriterleri de az çok karşıladığımı düşünüyorum ama düzgün video çekecek cihaz yok :(
Bu arada merak ettim de kendimizi de göstermek gerekiyor mu?

Yüzümüzü göstermemize galiba gerek yok.

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
GNU/Linux için tutorial gibi bir şey çekerim de sesim çok kötü. Başka biri seslendirse bütün kriterleri karşılıyorum. Küfür falan etmem de sesim insanı rahatsız edebilir uzun vadede.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube