Youtube bağlantılarındaki sorun

Silicone Android Uygulaması

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Arkadaşlar bir kaç gündür Silicone'da tıkladığım her Youtube bağlantısı beni şu videoya atıyor. Kapak farklı, isim farklı; açıyorum bu video. Sorun Silicone'da değil de benim Youtube'umda mı diye farklı Google hesabı, farklı tarayıcı, hatta farklı cihazlarla da girdim hep bu video. Dün giriyorum bu video, bugün giriyorum bu video. Sorun bunlarda da değilse sırasıyla VPN kullanma ve İSS değiştirme gibi yollara başvuracağım. Yine olmadı; baktım, bu video: ne yapmam gerek? Önerilerinizi bekliyorum.

edit: inadına farklı bir video koydum gene o gelmiş arkadaşlar.

Son düzenleme:

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
duyduğuma göre cicistan'ın internetini gıbırnet veriyormuş, doğru mu?
Tabii. Hatta Cicistan dediğimiz yer aslında Konya :devilish: o yüzden gibirnet ile yakın iletişim halindeyiz Evilol Evilol:love::alien: Bu tür sorunlar konusunda prof oldukları için anti rickroll sistemleri var Brogan, no🤚

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
dQw ile başlayan Youtube linklerine tıklamıyorum ben artık. Anti-rickroll yeteneği geliştirdim. Yakında 4. harfi de ezberleyip A-R yeteneğimi geliştireceğim.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Linki nasıl görünmez atıyorsunuz.

Böyle.
1622382384936.png

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Arkadaşlar bir kaç gündür Silicone'da tıkladığım her Youtube bağlantısı beni şu videoya atıyor. Kapak farklı, isim farklı; açıyorum bu video. Sorun Silicone'da değil de benim Youtube'umda mı diye farklı Google hesabı, farklı tarayıcı, hatta farklı cihazlarla da girdim hep bu video. Dün giriyorum bu video, bugün giriyorum bu video. Sorun bunlarda da değilse sırasıyla VPN kullanma ve İSS değiştirme gibi yollara başvuracağım. Yine olmadı; baktım, bu video: ne yapmam gerek? Önerilerinizi bekliyorum.

edit: inadına farklı bir video koydum gene o gelmiş arkadaşlar.
DNS değiştir dostum, Rickroll Servers diye bir DNS sunucusu var
1622384200896.png
hep oraya yönlendiriyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube