Yakın zamanda sınavınız var mı? Varsa duygularınız ve motivasyonlarınız neler?

Silicone Android Uygulaması

zbabomen

Bronze Sample
İfade skoru
2.594
Sınavlar bitti sayılır, kötü geçti hiç çalışma keyfim yoktu ben de çalışmadım geleceğimin ne olduğunu tahmin edebiliyorum az çok zaten.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Benim için önemli dersler haftada 16 saatlik İngilizce ve 4 saatlik edebiyat. Geri kalan derslere çok bakmadım ama onlar da fena gelmez. Arapça ve felsefeden korkuyordum felsefeden bi 50 küsür alırım herhalde. Arapça da 04 😔 en yakın pzt ingilizce sınavı var.

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
İyi bir liseye gidiyorum ve sınıf arkadaşlarım çok başarılı, ben çalışsam bile düşük alıyorum. Motivasyonum çok kötü. O kadar başarılı öğrencinin arasında kendimi kötü hissediyorum. Mühendislik yerine marangozluk düşünmeye başladım.
Şu an matematik ve fizik sınavı olduk, matematikden 30 bekliyorum.

Son düzenleme:

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Motivasyonumda bir problem yok. Duygularım değişken. Yarın kimya, pazartesi fizik var. Diğer tüm dersleri olduk sayılır. Matematikten 70-80 bir şey alırım sanırım. Diğer derslerin neredeyse hepsinden 90-100 bekliyorum. Fizik ve kimyadan da başarılı ayrılırsak sıkıntı kalmayacak. :)

ByCadros

Bronze Sample
İfade skoru
486
Edebiyattan 07 aldım. Uç değil not.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Her güne bir sınav koydukları için haftaya cuma'ya kadar sınavlar devam edecek. Şimdiye kadar pek iyi geçmedi umutlandığım her sınavdan bir şeyleri hatalı yaptım. Ama şimdilik beni zorlayanları atlattığım için ilerde çok zorlanmam diye düşünüyorum.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Motivasyonum YOK. Fizikçi de 100 soru çözüp getirin dedi. Ben şimdi diğer sınavlara mı uğraşayım senin 100 soruna mı?

İfade skoru
358
Yarın son sınavım. Gerçekten 9 zormuş onu fark ettim fakat kötü bir yoldan :/.
9. sınıf zor hocam ya bende 9. Sınıfım, din ve coğrafyadan sınıfça kaldık. :D Sınavlarım bitmek üzere ve sınavlar gerçekten zor. Dinden kalmamıza gülen olabilir fakat bizim hoca 3 haftadır yok 1. hafta çay içiyormuş dersi unutmuş o 2 haftada işte korona olmuş o yüzden kaldık. :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube