XPG Summoner mı Razer Blackwidow V3 mü?

Silicone Android Uygulaması

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Bunu kim dedi bilmiyorum ama yanlış.

İkisi de aynı kalibrede bir marka ama biri optik diğeri mekanik yani karşılaştırılamaz.

Benim bunu önermemdeki diğer ama sıkıldığında veya switch arızalandığında hızlıca çıkarıp yeni switchleri takabilmesidir.
Yanlış değil, eli yüzü düzgün klavyeler de gateron anahtar kullanılmamakta çünkü daha alt seviyeye hitap eden daha az kaliteli anahtarlar ve ucuzlar.

Switch arızalanma ihtimali çok düşük, Summeroner zaten güzel bir PCB ve Switch ile gelmekte.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Yanlış değil, eli yüzü düzgün klavyeler de gateron anahtar kullanılmamakta çünkü daha alt seviyeye hitap eden daha az kaliteli anahtarlar ve ucuzlar.

Switch arızalanma ihtimali çok düşük, Summeroner zaten güzel bir PCB ve Switch ile gelmekte.
En ust klavyelerde biel gateron var.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Örnek verir misin?

Daha sertler ve daha az ömürlere sahipler, yine MX tercih etmek daha mantıklı olacaktır.
Su an mobildeyim gonderemiyorum. Ust duzey Akko marka klavyeler bile Gateron Switchli.

Omurleri cok da onemli degil, 50M tiklama omru var.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345

MX kötü demiyorum ki zaten.

Biri Optik Switch diğeri Mekanik Switch karşılaştırılamaz. Kendi alanlarında üst seviyeler bu yüzden de aynı kalibredeler.

Zaten Snowfox önermemdeki asıl sebep hotswap özelliğinin bulunması.

https://www.banggood.com/Cherry-MX-....html?cur_warehouse=CN&ID=515631&rmmds=search anne pro 2 önerelim o zaman.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Su an mobildeyim gonderemiyorum. Ust duzey Akko marka klavyeler bile Gateron Switchli.

Omurleri cok da onemli degil, 50M tiklama omru var.
Ömürleri önemli değil mi?

Fakat şunu unutmamak lazım daha sağlam anahtar ve PCB yapısına sahip

MX kötü demiyorum ki zaten.

Biri Optik Switch diğeri Mekanik Switch karşılaştırılamaz. Kendi alanlarında üst seviyeler bu yüzden de aynı kalibredeler.

Zaten Snowfox önermemdeki asıl sebep hotswap özelliğinin bulunması.

https://www.banggood.com/Cherry-MX-....html?cur_warehouse=CN&ID=515631&rmmds=search anne pro 2 önerelim o zaman.
Konuyu açan kişi %60 kullanabilecekse gayet güzel bir tercih olur.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
KS
SweetMuffins

SweetMuffins

Rütbesiz
İfade skoru
98
Arkadaşlar klavye geldi ama switch ile mi alakalı bilmiyorum XPG Summoner aldım yavaş bir şekilde tuşlara tıklarken tuş bir yere kadar gidiyor ondan sonra biraz daha bastırınca ses geliyor gibi oluyor yani yavaş basarken tüm tuşlarda takılıyor gibi oluyor o alışamadığımdan dolayı mı bir bilginiz var mı red switchten geçtim de.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube