Xiaomi Redmi Note 10 VS. Realme 7

Silicone Android Uygulaması

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
1000 Mah bence çok büyük rakam değil,Reaalme UI kötü arayüz değil, İPS evet ama 90Hz, 128 GB olması artı evet. :D
Tamam da konu sahibi oyun oynamayacak, napsın 90 Hz ekranı? Ondan çok daha işine yarayacak şeyler var M31s'te. Senin her açılan konuda bu Çin hayranlığın; MIUI, Realme UI gibi arabirimlerini One UI'la karşılaştırman; IPS ekranı AMOLED'e tercih etmen; kamerayı es geçmen beni öldürüyor. Misal şimdi bu vasıfsız telefonu neden 10 mesajdır öneriyorsun, anlayamadım. Konu sahibi iyi kötü nedir diye sormamış ki; ihtiyaçlarını yazmış, alacak adam. Bak telefon alacak, para veriyoruz hani, bir aylık maaş parası. Sen gidiyorsun her konuda konu sahibinin işine yaramayacak mallar öneriyorsun, bunun şuyu daha iyi diye. İşte o şey konu sahibinin işine yaramıyor diyoruz. Yapma artık bunu. Konuda PUBG oynayacağım, bana performans lazım, kamera falan önemli değil gibi bir şey denmiş mi? Hayır. Yoksa biz de biliyoruz POCO X3, Realme 7 önermeyi. Bilmediğimiz telefonlar mı?

KS
Batuh_n

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Tamam da konu sahibi oyun oynamayacak, napsın 90 Hz ekranı? Ondan çok daha işine yarayacak şeyler var M31s'te. Senin her açılan konuda bu Çin hayranlığın; MIUI, Realme UI gibi arabirimlerini One UI'la karşılaştırman; IPS ekranı AMOLED'e tercih etmen; kamerayı es geçmen beni öldürüyor. Misal şimdi bu vasıfsız telefonu neden 10 mesajdır öneriyorsun, anlayamadım. Konu sahibi iyi kötü nedir diye sormamış ki; ihtiyaçlarını yazmış, alacak adam. Bak telefon alacak, para veriyoruz hani, bir aylık maaş parası. Sen gidiyorsun her konuda konu sahibinin işine yaramayacak mallar öneriyorsun, bunun şuyu daha iyi diye. İşte o şey konu sahibinin işine yaramıyor diyoruz. Yapma artık bunu. Konuda PUBG oynayacağım, bana performans lazım, kamera falan önemli değil gibi bir şey denmiş mi? Hayır. Yoksa biz de biliyoruz POCO X3, Realme 7 önermeyi. Bilmediğimiz telefonlar mı?
Hocam abilerim ille de Xioami istiyor. Samsung M31s almak için ne gibi şeyler söyleyebilirim?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
İlk yazdıklarım Samsung, ikinci Xiaomi:
6 GB RAM, 4 GB RAM
128 GB depolama, 64 GB depolama
One UI, MIUI
Süper AMOLED, AMOLED (Samsung ekranda her türlü alır)

Çok çok daha iyi bir ekran ve yazılım var Samsung'da. Depolama ve özellikle RAM konusunda da üstün olması sebebiyle M31s daha uzun ömürlü bir telefon. Bu saatten sonra 4 GB RAM'li telefon almak, hele 3 bin liraya almak büyük hata olur. Şu an bana yetmiyor, bir iki yıl sonra iki uygulamayı bile aynı anda çalıştıramaz olacaktır. Arkadaki mutlaka kapanır ve açtığınızda işiniz yarım kalmış olur.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube