Xbox sunumunu nasıl buldunuz?

Silicone Android Uygulaması

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Şahsen çok beğendim. Gösterilen oyunların yanı sıra sunumda boş konuşmaların çok az olması, sürekli oyunların gösterilmesi çok hoşuma gitti. Ayrıca sunumda gösterilen 30 oyunun 27'sş çıkışının ilk gününde GamePass'e gelecek, mükemmel bir nimet. Adamsın Xbox.

Stalker 2, Battlefield 2042 ve bazı indie oyunlar en çok hoşuma gidenler oldu. Hellblade ve Elden Ring ile ilgili bir şey görmeyi isterdim. Starfield ile ilgili çok az şey gösterilmesi de üzdü. Hades'in GamePass'e gelmesi de çok güzel bir haber.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
İnsalar da PS fanboyluğu olmasa... Bir kaç özel oyun olabilir , onları oynayacaksınız PS alabilirsiniz ama saf güç olarak Series X daha iyi.

PS4 + Series S de yapılabilir, hem RT hem özel oyunlar için.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ne oldu? Birisi kısaca özet geçebilir mi?

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Berbat. Oynanış videosu yoktu neredeyse. Yeni bir marka yoktu. Olduğunu bildiğimiz şeylerin devamıydı sadece. Bir kaç şey haricinde olmasa da olur dediğim bir sunumdu. TeS 6 olmaması benim açımdan en büyük hayal kırıklığı oldu. Gelecek neredeyse her şeyin Game Pass'e gelmesi güzel bir haber. FH5 ve diğer 1-2 şey haricinde dediğim gibi, berbattı.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@BABER, Evet Sparrow'u görünce iyice hypelandı oyun.

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025
İnsalar da PS fanboyluğu olmasa... Bir kaç özel oyun olabilir , onları oynayacaksınız PS alabilirsiniz ama saf güç olarak Series X daha iyi.

PS4 + Series S de yapılabilir, hem RT hem özel oyunlar için.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sadece xbox'a yapsa, bu sefer de "abi xbox tek elleşiyoğ ya" diyecekler.

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Dünkü uyku getiren Ubisoft sunumundan sonra ilaç gibi geldi. Bayağı iyiydi. Forza Horizon 5 efsane gözüküyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube