Xbox One S'im kaça gider?

Silicone Android Uygulaması

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
İlk öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bu konu satış konusu değildir. Selamlar Silicone halkı, uzun bir düşünceden sonra Xbox One S'imi satmaya karar verdim. Cihazda çizik yok, sıfırdan farksız.

Oyun olarak:

Super Hot 2 (adını tam bilmiyorum)

GTA 5

Cuphead

Monopoly

Fortnite Dünyayı Kurtar

Gang Beast

Forza Horizon 4 Hoş Geldin Paketi

Kol olarak:

2 beyaz (1'i garantiye gitmesi lazım ben uğraşmak istemiyorum)

1 Phantom Magenta Limited Edition

Kaç liraya gider? (CD girişi olmayan model)

1 oyun kumandası hariç (beyaz) her şeyin kutusu var. Xbox'ın ve özel oyun kumandasının garanti belgesi var ama garantiye göndermek istediğinizde belge sormuyorlar.

Düzenlediği için @epica59'a teşekkürler.(büyük ihtimalle kendisi düzenledi.)

Son düzenleme:
KS
D

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
SS 4K ise, bu OS o yokken 2,5K ise... Oyunları da ekledik mi 2,3K'ya koy ilanı ve pazarlık payı vardır yaz.
Hocam emin misiniz o fiyata. Hem 3 oyun kumandası var, hemde biri özel. Özel olanın en son ki fiyatı 1400 TL idi. Şu an stoğu yok.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Hocam emin misiniz o fiyata. Hem 3 oyun kumandası var, hemde biri özel. Özel olanın en son ki fiyatı 1400 TL idi. Şu an stoğu yok.
Zaten stok yok, sırf kumandaya o kadar ekstra para verecek adam yoktur. Diğer ilanların ortalama fiyatı bu. Buna koyun hem kumanda var diye daha hızlı satarsınız gibi.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Zaten stok yok, sırf kumandaya o kadar ekstra para verecek adam yoktur. Diğer ilanların ortalama fiyatı bu. Buna koyun hem kumanda var diye daha hızlı satarsınız gibi.

Hocam tamam oyun kumandasını geçtik. 5 tane oyun, 2 tane DLC var. Sizin dediğiniz fiyata oyunsuz 2 kollu satıyorlar. O fiyata koymak istemiyorum.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Hocam tamam oyun kumandasını geçtik. 5 tane oyun, 2 tane DLC var. Sizin dediğiniz fiyata oyunsuz 2 kollu satıyorlar. Saçma sapan bir fiyata koymak istemiyorum.
İçinize sinmediyse en max fiyat olan 2,6K koyun, zaten oyunlar çoğu kişi için Gamepass varken önemsiz.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
İçinize sinmediyse en max fiyat olan 2,6K koyun, zaten oyunlar çoğu kişi için Gamepass varken önemsiz.

Seni dinliyoruz. O fiyata koyuyoruz hocam. Bir kaç kişinin onayını aldıktan sonra direkt satıyorum Allah'ın belası konsolu.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube