WitcherCon'u nasıl buldunuz?

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Hayatımda izlediğim en iyi etkinliklerden biriydi. Müthiş bir ortam yaratmışlar, canlı müziklere zaten diyecek hiçbir şey yok. Priscilla'nın müziği ve Ladies of the Wood en iyileriydi bence. Pub Quiz de oldukça eğlenceliydi. Ama evren ile ilgili bayağı bilmediğim şey varmış, çoğu soruyu bilemedim :( Tek sitemim spikerin çok hızlı konuşması. Cümleleri çevirmekte zorlandım çünkü. Etkinlikte bolca önemli duyurular yaptılar bu arada, ilgilenenler için onları da kısaca yazmak isterim.

The Witcher 2. sezon tarihi 17 Aralık olarak açıklandı. Birkaç tane de fragman yayınlandı. Fragmanda gördüğüm kadarıyla Kaer Morhen gözüküyor ve ilk sezona göre çok daha fazla aksiyon sahnesi olacak gibi.
E53yD_QXsAMYvUI.jpg

Dizinin baş yönetmeni 2. sezonda Vesemir'in olacağını söyledi. Vesemir'i görmeyi çok istiyordum cidden.

The Witcher: Nightmare of the Wolf adlı anime dizisi 23 Ağustos'da yayınlanacak. Baş karakter Geralt yerine Vesemir olacak bu animede anlatılana göre.

Yayından önce The Witcher Monster Slayer adlı bir konu dikkatimi çekmişti. Onu bekledim ve bir mobil oyun olacağı ortaya çıktı. 21 Temmuz'da Android'e çıkış yapacak. Ios'a çıkacak mı bilmiyorum. Bir Witcher'ın hayatını yaşayacağız diyebilirim. Gerçek hayatta yolda yürürken bir Golem görüp savaşabiliyoruz. Veya yine gerçek hayatta gece yarısı evimize doğru giderken arkamızdan bir Striga çıkabiliyor (Striga'lar gece çıkıyor çünkü). İlginç bir konsept olmuş, bunu da beğendim.

The Witcher Complete Edition adlı, The Witcher dizisi öğelerini içeren (zırh, kılıç vs.) yeni bir Complete Pack gelecek. Ve çok yüksek ihtimalle Yeni Nesil Güncelleme de bu pakete dahil olacak. Detayları yakın bir gelecekte açıklayacaklarını söylediler çünkü.

g.jpg

Dizide Lambert'ı ilk defa gördük. Ciri ile olan bir fotoğrafı yayınlandı.
E53s9C6WUAQi_vF.jpg

Biraz önce yayınlanan fragmanları buradan izleyebilirsin.

Yayını kaçıranlar için yarın saat 4'te tekrar bir yayın olacak bu arada.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ama evren ile ilgili bayağı bilmediğim şey varmış, çoğu soruyu bilemedim :(
Ben yarısını falan bildim :D
Priscilla'nın müziği ve Ladies of the Wood en iyileriydi bence.
Katılıyorum.
Dizide Lambert'ı ilk defa gördük. Ciri ile olan bir fotoğrafı yayınlandı.
Pek de efsungere benzemiyor bu arada, gayet insan gibi duruyor :unsure:
Tek sitemim spikerin çok hızlı konuşması. Cümleleri çevirmekte zorlandım çünkü. Etkinlikte bolca önemli duyurular yaptılar bu arada, ilgilenenler için onları da kısaca yazmak isterim.
Yarım yamalak İngilizcem ile bir şekilde anladım ben ya :D

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Pek de efsungere benzemiyor bu arada, gayet insan gibi duruyor :unsure:
Aynen. Tip olarak Lambert'la gram alakası yok ama sempatik biri. Dizide de sırıtacağını düşünmüyorum.

Yarım yamalak İngilizcem ile bir şekilde anladım ben ya :D
Ben dilci olmama rağmen hızlı konuşanları anlamakta zorlanıyorum valla. Kendimi geliştirmem lazım demek ki :D

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Compelete edition için hypeliyim. İnşallah yeni grafik güncellemesi gelir.
%99 yeni nesil güncellemeyi de içinde barındırır. Sadece Netflix öğeleri koyup complete edition yapacaklarını sanmıyorum. Ama grafik güncellemesi de beklediğimizin altında kalabilir. HD RP modunu yapan adamla birlikte çalışıyorlar çünkü. Hemen hemen grafiklerin aynı olcağını düşünüyorum.

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Aynen. Tip olarak Lambert'la gram alakası yok ama sempatik biri. Dizide de sırıtacağını düşünmüyorum
Lambert, kitaplarda hiçbir zaman betimlenmedi aslında. CDPR kafasından uydurmuş bizim Lambert’ın tipini, ama kişiliğine cuk oturduğunu söylemem gerek.

Yayını izlemedim, sebebi yok, düz izlemek istemedim. İçerik olarak tek ilgimi çeken şey Complete Edition W3 zaten.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Lambert, kitaplarda hiçbir zaman betimlenmedi aslında. CDPR kafasından uydurmuş bizim Lambert’ın tipini, ama kişiliğine cuk oturduğunu söylemem gerek.
Aynen, bu yüzden ben oyunda olup da kitaplarda tipleri betimlenmemiş karakterleri okurken aklımda hep oyunlardaki görüntülerini canlandırıyorum.

Örneğin Lambert, Vesemir, ve Eskel, Eskel'in bir tek yüzündeki yara izi betimleniyordu, o kadar.

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842

Yayını izlemedim, sebebi yok, düz izlemek istemedim. İçerik olarak tek ilgimi çeken şey Complete Edition W3 zaten.
Betimlenmediğini bilmiyordum. O zaman oyuncu seçiminde bir sorun yok diyebiliriz. Adam da yakışır role bence.

Yarın izleyebilirsin istersen. En azından müzikleri dinlersin.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Anlaşılan GOTY gidecek, Complete olacak. Netflix zırhları, kılıçları direkt Complete versiyonuna dahil olmayacak. Şu an nasıl GOTY alınca berber DLC'sinden görünüş DLC'lerine yaklaşık 17 adet bedava DLC, GOTY ile geliyorsa Complete alınca da bunların yanında Netflix ögelerini içeren DLC de gelecektir. Şu an modlarla yeni çıkacak güncellemeden iyi grafiğe sahip olduğumu düşünüyorum ama bakalım, belki yanılırım. Modlarla çakışmasın da yeni sürüm, başka şey istemem. :evilol:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube