Wipaste Termal Macun Nasıldır?

Silicone Android Uygulaması

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118

İyi değilse eğer bu bütçe de önereceğiniz 4 gram başka macun varsa önerebilirsiniz. Bunun haricinde 2 sorum olacak;

1) Laptop termal macunu değiştiren varsa zor mu, risk var mı?
2) 4 gram kaç kez kullanılabilir? 2 tane laptop'un GPU ve CPU değiştireceğim için 4 kullanımlık olması yeterli.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

İyi değilse eğer bu bütçe de önereceğiniz 4 gram başka macun varsa önerebilirsiniz. Bunun haricinde 2 sorum olacak;

2) 4 gram kaç kez kullanılabilir? 2 tane laptop'un GPU ve CPU değiştireceğim için 4 kullanımlık olması yeterli.
Sonunda laptop konuları geliyor be!
Değiştirmek işlemci için çok zor değil. Boruları çıkartıyorsun ve eline oyun hamuru geliyor. Onu atıp sürüyorsun. Ekran kartı bi' tık zorlayabilir. Macun hakkında bilgim yok ama sürüşüne bağlı olarak yetmeyebilir.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389

6 ayda bir evdeki tüm laptopları masaya koyup elden geçiriyorum basit bir işlem. Sadece tedbir olarak bataryanın bağlantılarını söküyorum ne olur ne olmaz diye.
Bende de 4 gram macun vardı sadece laptoplarda kullandım 3 yada 4 kere kullandım sanırım.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
2-4 kullanıma yeter. Fiyatına göre fena değil ancak MX-4 8 gram almanızı öneririm. Hem 6-8 kullanıma yeter hem daha iyi.

Kötü bir macun değil ancak MX-4 daha iyi.

Teknobiyotik MX-4 stoğu beklemenizi öneririm.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
2-4 kullanıma yeter. Fiyatına göre fena değil ancak MX-4 8 gram almanızı öneririm. Hem 6-8 kullanıma yeter hem daha iyi.

Kötü bir macun değil ancak MX-4 daha iyi.

Teknobiyotik MX-4 stoğu beklemenizi öneririm.
MX-4 stoğu gelmeyecek ki MX-5 gelecek.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
4 gram macun 8 kere kullanılır. Ki laptoplardaki CPU ve GPU yüzeyi daha küçük olduğu için belki 10 kullanım bile çıkar.

4 gram macunu 2 kullanımlık sürersen anakarta macun banyosu yaptırmış olursun.
Evet evet spatula abi doğru söylüyor ben 4 kere kullandım şimdi fotosunu atacağım baya artmış ben bitmiş zannediyordum. Yapıştırmanın üzerindeki deliklerden ne kadar kaldığı gözüküyor.

Ekli dosyalar

• IMG20210419141641.jpg
    IMG20210419141641.jpg
    91,1 KB · Görüntülenme: 100

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube