Windowsçulara İlledelinux TV

Silicone Android Uygulaması

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
@Tahir Karabekiroğlu,
Başta öyle denedim ama bu hatayı verdi
1621416549049.png

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Hocam kardeşimin Windows PC'de çalıştırmayı denedim ama bir kaç Bein kanalı çalışmadı VLC ile denedim linkler yenilenecek mi acaba?

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Hocam kardeşimin Windows PC'de çalıştırmayı denedim ama bir kaç Bein kanalı çalışmadı VLC ile denedim linkler yenilenecek mi acaba?

O çalışmayan kanalların kendisi kapatıyor, linkler otomatik yenilenir, onun için bir şey yapmanız gerekmez.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
17076 numaralı eki görüntüle
Denediğim çoğu kanalda bu hatayı veriyor, çözümü var mı?

Bazı kanallar ölü kanal olabiliyor, bu yüzden aynı kanaldan bir kaç tane kattım. Yani diyelim ki, bir kanal çalışmadı aynı kanaldan bir kaç tane olduğu için diğerlerinden biri çalışacaktır.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

17077 numaralı eki görüntüle

Hocam böyle bir hata veriyor. Çözümü var mı?
Bazı kanallar ölü kanal olabiliyor, bu yüzden aynı kanaldan bir kaç tane kattım. Yani diyelim ki, bir kanal çalışmadı aynı kanaldan bir kaç tane olduğu için diğerlerinden biri çalışacaktır.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu an Star TV çalıştı. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube