Windows 11'e geçip gördüğünüz buglar var mı?

Silicone Android Uygulaması

Yusuf GERDAN

Bronze Sample
İfade skoru
36
Windows 11'e geçeceğim ama buglar ve çökmeler olur diye endişe ediyorum. Sorum şu; Windows 11'e geçip gördüğünüz buglar veya çökmeler var mı?

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ayarlar da eğer depolama kısmından diskinizin alanını küçültmek için açtığınız ekran yarım yamalak açılıyordu. Yarısı var, yarısı yoktu. Bu tür buglar var. Ve çok akıcı değil açıkçası. Explorer.exe hatası da var Türkçe dilinde.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Ne sızdırılan ISO'ya, ne de ilk çıkan Insider sürümüne geçmeyin. Hiç olmazsa Insider'da Slow channel'a gelmesini bekleyin. Görünürde bug yok, ancak günlük kullanım için uygun değil bu sürümler.

Sızdırılan ISO'da Windows Widgets kısmında bug vardı mesela, Insider sürümünde yok.

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Insider İngilizce dilinde kullanıyorum, sadece 1 kez masaüstü çökmüş olabilir. Başka bir sorun görmedim. Benim laptop'ta W10'dan daha akıcı nedense.:D

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Insider sürümünde, "güvenli mod ile başlat" seçeneğini seçince, hoş geldiniz ekranında Explorer.exe sistem hatası veriyor.

BozKurt

Silver Sample
İfade skoru
234
Windows 11'de hatalar mevcut. Tam olarak gelmesini bekleyin.

KS
Yusuf GERDAN

Yusuf GERDAN

Bronze Sample
İfade skoru
36
Eğer hatalar büyük ise Ağustosu bekleyeceğim. Ufak tefek hatalar ise hemen indiririm. Ama kararsız kaldığım için konu açtım. Hatalar büyük çaplı mı yoksa ufak tefen hatalar mı?

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Sanal makinenin sistem yetersizliğinden miydi bilmiyorum ama sızdırılan sürümde Visual Studio 2019'da WinForms uygulamasının tasarımını düzenleyememiştim.
Eğer hatalar büyük ise Ağustosu bekleyeceğim. Ufak tefek hatalar ise hemen indiririm. Ama kararsız kaldığım için konu açtım. Hatalar büyük çaplı mı yoksa ufak tefen hatalar mı?
Bilmiyoruz. Sıkıntı da bu. Hataları bilseler zaten düzeltecekler. Bu sürüm hata tespiti için var.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Windows 11'e geçeceğim ama buglar ve çökmeler olur diye endişe ediyorum. Sorum şu; Windows 11'e geçip gördüğünüz buglar veya çökmeler var mı?
Herkesin gördüğü bir hata, Explorer çökmesi. Düzeltildi mi bilmiyorum ama daha çok laptoplarda olmak üzere bu hata vardı

Error50777

Silver Sample
İfade skoru
924
Herkesin gördüğü bir hata, Explorer çökmesi. Düzeltildi mi bilmiyorum ama daha çok laptoplarda olmak üzere bu hata vardı
Kapanma Sorunu yaşadım Explorer bazen çöküyor. Xbox bile düzgün çalışmıyordu Windows 10 tekrardan dönüyorum Tam Sürümü beklemek Lazım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube