Windows 11'e direkt geçilir mi?

Silicone Android Uygulaması

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
Sanal makineye vs. kurmayıp, direkt SSD'ye kurup gündelik kullanılır mı? Hiç tecrübe eden var mı?

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Bence orijinal sürümün yayınlanıp 2-3 güncelleme almasını bekleyin. Derseniz ki ben kobay olmak istiyorum o zaman direkt yayınlanınca yükleyin ama eminim ilk yayınlanan build kötü olacaktır.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bence orijinal sürümün yayınlanıp 2-3 güncelleme almasını bekleyin. Derseniz ki ben kobay olmak istiyorum o zaman direkt yayınlanınca yükleyin ama eminim ilk yayınlanan build kötü olacaktır.
Şuanki sürümü bence yüklemeyin. Ne stabil ne bir özelliği var. Windows 7’den kötü.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Sanal makineye vs. kurmayıp, direkt SSD'ye kurup gündelik kullanılır mı? Hiç tecrübe eden var mı?
Beta şuan ne olur hiç bilemem ama Core 2 Duo HDD'li sistemde deniyorum herhangi bir aksaklık görmedim ki hatta 10'dan daha iyi çalışıyor daha seri geldi gözüme tabii ki geliştirilme aşamasında istersen biraz daha bekleyebilirsin. Ha ben illa bi deneyeyim sistemde vs. diyorsan denemende bir sakınca görmüyorum

Şuanki sürümü bence yüklemeyin. Ne stabil ne bir özelliği var. Windows 7’den kötü.
Hocam siz ne sorun yaşadınız?

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Ben şu an birincil işletim sistemi olarak SSD'li bilgisayarımda kullanıyorum. Herhangi bir sorun asla yaşamadım ve hatta Windows 10'dan bile daha stabil. Bence bu yapıya geçebilirsiniz. Çok nadir bug oluyor onlar da önemli değil zaten.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Ben şu an birincil işletim sistemi olarak SSD'li bilgisayarımda kullanıyorum. Herhangi bir sorun asla yaşamadım ve hatta Windows 10'dan bile daha stabil. Bence bu yapıya geçebilirsiniz. Çok nadir bug oluyor onlar da önemli değil zaten.
Hocam sende de sifreyi girdikten sonra tekrar winlogon açılıyor mu?

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Valla bana "This PC can't run Windows 11" diye artistlik yaptı diye yükledim eski sistemden beklenmeyecek NT çekirdek performansı aldım.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Valla bana "This PC can't run Windows 11" diye artistlik yaptı diye yükledim eski sistemden beklenmeyecek NT çekirdek performansı aldım.
Aynı şekilde bana "This PC can't run Windows 11" hatası gelmişti. Ben de manuel kurmuştum. Dediğiniz gibi garip bir şekilde performanslı çalışıyor.

Control Panel

Rütbesiz
İfade skoru
174
24 Haziran'ı bekleyin. C++ kullanan programlar çalışmıyormuş sanırım. Ve stabil değil. Mavi ekran istiyorsan indir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube