Windows 11 Yapı 22000.160 Yayınlandı

Silicone Android Uygulaması

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Dev ve Beta kanalları için yayınlandı.
Microsoft'a göre şu an dev kanalından beta kanalına geçmek için en iyi zamanmış.
YENİLİKLER
>Spotify destekli odak modunu destekleyen yeni saat uygulaması.
>Güncellemelerin ne kadar süreceğine dair tahmin sistemi. (Şu anlık sadece SSD kullanıcıları için). (Test aşamasında).
> 22000.132 yapısının resmî ISO'su yayınlandı. Artık 3. parti araçlarla ve sitelerle uğraşmaya gerek yok.
HATA DÜZELTMELERİ
>Kullanımdaki konum işaretinin gereksiz yere gözükmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
BİLİNEN SORUNLAR
>Başlat menüsünün çalışmaması ve görev çubuğunun görünmemesi. (Beta kanalı).
>Bazen başlangıçtan veya görev çubuğundaki arama simgesinden aramaya girmeye çalışırsanız açılmayabilir veya boş siyah ekran şeklinde açılabilir.
>Ayarlarda arama yapmak ayarları çökertebilir.
>Bluetooth ile ilgili bazı sorunlar.
>Mağaza ile ilgili bazı sorunlar.
ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
Resmî Duyuru
Yeni saat uygulamasının duyurusu
BetaWiki

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hata düzeltmeleri ile uğraşmışlar daha çok. Pek bir yenilik göremedim. Olsun, önemli olan hataları düzeltmek. Haftaya yeni Paint gelir. Ondan sonra da saat uygulaması gelir. Yavaş yavaş Windows 10 uygulamalarını kaldırıyorlar sistemden.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Hata düzeltmeleri ile uğraşmışlar daha çok. Pek bir yenilik göremedim. Olsun, önemli olan hataları düzeltmek. Haftaya yeni Paint gelir. Ondan sonra da saat uygulaması gelir. Yavaş yavaş Windows 10 uygulamalarını kaldırıyorlar sistemden.
Hocam bir tane hata düzeltmesi var aslında. Yani diğer yapılara göre biraz boş bir yapı gibi geldi bana.
Ama dediğiniz gibi geçen hafta üç yeni UWP uygulaması geldi. Bu hafta saat uygulaması geldi. Sanırım artık uygulamalarla uğraşıyorlar. Ama arayüzle de uğraşmaları lazım. En basit örnek;
Ekran Görüntüsü (5).png

Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bilinen sorunlar bu yapıyla gelen şeyler değil, değil mi? Hâlâ düzeltilmeyen şeyler kastınız, geçiyorum.
Yani çoğu hata önceki yapılarda da vardı. Zaten hatalar önceki yapılardan bildirilen hatalar. Eğer eski yapıdaki hatalar yeni yapıda çözülmüyorsa bilinen sorunlarda geçiyorlar.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu arada ben halen 28 Haziran yapısındayım. :D Sanal makinede ki Windows 11'i yükseltemedim bir türlü. %100'de takılı kalıyor hep.

KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Bu arada ben halen 28 Haziran yapısındayım. :D Sanal makinede ki Windows 11'i yükseltemedim bir türlü. %100'de takılı kalıyor hep.
Hocam direkt ISO'dan sıfırdan kurun, ben gerçek bilgisayara kurmadan önce her yeni yapı çıktığında baştan kuruyordum sanal makineyle. Yükseltmek zaten uğraştırıcı, sanal makinede daha da uğraştırıcı.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Ekran sipsiyah oldu oley.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Nasıl düzelticem?

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Dev ve Beta kanalları için yayınlandı.
Microsoft'a göre şu an dev kanalından beta kanalına geçmek için en iyi zamanmış.
YENİLİKLER
>Spotify destekli odak modunu destekleyen yeni saat uygulaması.
>Güncellemelerin ne kadar süreceğine dair tahmin sistemi. (Şu anlık sadece SSD kullanıcıları için). (Test aşamasında).
> 22000.132 yapısının resmî ISO'su yayınlandı. Artık 3. parti araçlarla ve sitelerle uğraşmaya gerek yok.
HATA DÜZELTMELERİ
>Kullanımdaki konum işaretinin gereksiz yere gözükmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
BİLİNEN SORUNLAR
>Başlat menüsünün çalışmaması ve görev çubuğunun görünmemesi. (Beta kanalı).
>Bazen başlangıçtan veya görev çubuğundaki arama simgesinden aramaya girmeye çalışırsanız açılmayabilir veya boş siyah ekran şeklinde açılabilir.
>Ayarlarda arama yapmak ayarları çökertebilir.
>Bluetooth ile ilgili bazı sorunlar.
>Mağaza ile ilgili bazı sorunlar.
ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
Resmî Duyuru
Yeni saat uygulamasının duyurusu
BetaWiki
Hocam nasil güncellicem hatırlarsanız ben galiba bir önceki yapıdayım şuan.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube