Ana Konu Windows 11 Sohbet & Tartışma

Silicone Android Uygulaması

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Screenshot 2021-06-28 225110.png

2 saat 50 dakikadır olmadı. Takıldı burada.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Çekirdek sürümü 10.0 arkadaşlar. Yani Windows 11 ile Windows 10 sürücüleri mutlaka çalışacaktır. Şaşırtıcı bir şekilde bu sefer MS çekirdek sürümünü değiştirmemiş. Allah bilir DWM kapatınca Aero Basic çıkıyordur halen. Gerçi Windows 10'un ilk yapısında da durum öyleydi. İlerleyen yapılarda değişir belki. 22000 yapısında sabit kalmayacak sonuçta. Final sürüm 23000 numaralı bile olabilir.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
33844 numaralı eki görüntüle
Umarım desteklenmemesine rağmen kurulum seçeneği vardır.
ISO indirip kurabilirsiniz biri konu açmıştı bununla ilgili ama ISO indirme aracı bence biraz sorunlu.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Windows update ilerledi ama ben ana bilgisayarıma kurmaktan vazgeçtim şu ISO aracı da takıldı bıktım gerçekten. Microsoft ISO yayınlasa ne olur?

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
ISO indirip kurabilirsiniz biri konu açmıştı bununla ilgili ama ISO indirme aracı bence biraz sorunlu.
ISO olarak kurarsam muhtemelen tüm verilerime güle güle demek zorunda kalırım. Önceliğim şimdilik yükseltme seçeneğini kullanmak.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
İmaj oluşturma aşamasına nihayet geldi UUP aracı. SSD üzerinde oluşturacağım bir sanal makine ile kuracağım.
800px-Windows11_22000.51_Setup.png

Bu arada kurulum ekranı böyleymiş. Eh yani. Longhorn'dan beridir bu ekran var. Bari kurulum ekranına da bir güncelleme gelseydi. Halen daha Aero Basic görüyoruz. Linux dağıtımları gibi bir kurulum ekranı gelse keşke. İşletim sistemi kurulurken internet üzerinde gezebiliyorsun mis gibi Linux üzerinde.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
İmaj oluşturma aşamasına nihayet geldi UUP aracı. SSD üzerinde oluşturacağım bir sanal makine ile kuracağım.
800px-Windows11_22000.51_Setup.png

Bu arada kurulum ekranı böyleymiş. Eh yani. Longhorn'dan beridir bu ekran var. Bari kurulum ekranına da bir güncelleme gelseydi. Halen daha Aero Basic görüyoruz. Linux dağıtımları gibi bir kurulum ekranı gelse keşke. İşletim sistemi kurulurken internet üzerinde gezebiliyorsun mis gibi Linux üzerinde.
Hocam olmuş sizinki ne güzel. Benim ki hala %69'da takılı.
Ayrıca kurulum ekranı konusunda çok haklısınız şu ekranı değiştirmek çok mu zor? Berbat görünüyor.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam olmuş sizinki ne güzel. Benim ki hala %69'da takılı.
Ayrıca kurulum ekranı konusunda çok haklısınız şu ekranı değiştirmek çok mu zor? Berbat görünüyor.
Görsel bana ait değil. Betawiki'den aldım. :D Daha kurmadım.

Kurulum ekranı cidden değişmeli bu arada. Bunu Microsoft'a bildireceğim artık. 16 yıldır aynı kurulum ekranı sıktı artık.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kurulunca android uygulaması felan deneyin hocam.
Aklımda. (y)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube