Windows 11 Hakkında Sorum

Silicone Android Uygulaması
KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Eğer sisteminiz destekliyorsa direkt iso dosyasındaki setup ile yükseltme yapabilirsiniz ama desteklemiyorsa önce bunu kullanın sonra setuptan yükseltin
ISO link? Veriler gidiyor mu?

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Eee o zaman resmi sitede neden 1300 TL?
Zamanında Microsoft insanları Windows 10'a çekme amaçlı Windows 7 Ultimate/Enterp. keylerini Windows 10'da kullanabilmesini sağladı. Bir çok key oradan geliyor.
Key'iniz kısa sürede uçmamışsa buradan gelmedir.
30 Liraya çatır çutur Retail key gelmiş işte. Neden diretiyorsunuz anlamıyorum.

m3081

Silver Sample
İfade skoru
713
iso link? Veriler gidiyor mu?
yükseltirseniz veriler gitmiyor.
burası resmi site ama eğer insidera kayıtlı değilseniz önce kaydolmanız gerekiyor
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Zamanında Microsoft insanları Windows 10'a çekme amaçlı Windows 7 Ultimate/Enterp. keylerini Windows 10'da kullanabilmesini sağladı. Bir çok key oradan geliyor.
bedavaya da çatur çutur key gelmiş işte hem de microsoft hesabına bağlanmış daha ne istiyorsunuz(ben öyle etkinleştirdim)
hocam korsan keye para vermek bana böyle geliyor
1629821485579.png

Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Linux Forever,link 24 saat geçerli.

KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Yükseltirseniz veriler gitmiyor.
Burası resmi site ama eğer Insider’a kayıtlı değilseniz önce kaydolmanız gerekiyor.

Download Windows 10 Insider Preview ISO

YARDAMBAYAR dedi:

Çözüldü - Nereden güvenilir bir şekilde Windows 10 Pro lisansı alabilirim?

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Windows 10 lisansım ne yazık ki bitti. Nasıl ve neden bitti hiç anlamadım. Elimde Windows 10 Home OEM lisansı var lakin ben Pro sürümünü kullanıyorum. Çünkü bana lazım olan Pro sürümü. Güvenilir bir şekilde nereden Windows 10 Pro lisansı alabilirim? Maksimum 80 TL...
www.silicone-forum.com
www.silicone-forum.com
Genişletmek için tıkla...
Bedavaya da çatur çutur key gelmiş işte hem de Microsoft hesabına bağlanmış daha ne istiyorsunuz? (ben öyle etkinleştirdim)

@Linux Forever,
link 24 saat geçerli.
https://software-download.microsoft...1629907731&h=4a581dd7bcefc18090c6ce818b5b4d18
İki linkin farkı ne?

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Windows korsanmis günah değil mi hocam :D Neyse konuya gelecek olursak Zamanında Hwid etkinleştirme yaptıysanız lisans anakarta gömülmüş tür ve Windows 11 yuklediginizde aktif olur. Windows 11 ise çok fazla bug söz konusu değil.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube