Windows 10 Hızlandırma Rehberi videomuz

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Bence ses kalınlaştırıcı gibi bir şey olmalı, bazı insanlar ses ince diye direk bakmıyor ki bir yandan haklılar, çünkü birçok çocuk saçma sapan videolar yapıyorlar ve bu yüzden insanlarda ön yargı oluştu.
Ses kalınlaştırıcı kullanmak doğru mu? İster ince sesli olsun, ister kalın sesli. Video sahibinin sesinin nasıl olduğu beni ilgilendirmiyor. Ben sorunum çözüldü mü, ilgimi çekti mi ona bakarım.

Zaten ses kalınlaştırıcı kullansa, bu sefer farklı yerlerden tepki alacak. Yok korkuyor da kullanıyor, veledin teki gibi. Millete laf anlatmak zor.

Sesi evet, ince. Ancak beni rahatsız etmedi(y) Zaten forumun yaş ortalaması video sahibinin yaş ortalamasına yakın genel olarak.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Ses kalınlaştırıcı kullanmak doğru mu? İster ince sesli olsun, ister kalın sesli. Video sahibinin sesinin nasıl olduğu beni ilgilendirmiyor. Ben sorunum çözüldü mü, ilgimi çekti mi ona bakarım.

Zaten ses kalınlaştırıcı kullansa, bu sefer farklı yerlerden tepki alacak. Yok korkuyor da kullanıyor, veledin teki gibi. Millete laf anlatmak zor.

Sesi evet, ince. Ancak beni rahatsız etmedi(y) Forumun yaş ortalaması video sahibinin yaş ortalamasına yakın genel olarak. Herkes mi ses kalınlaştırıcı kullansın?
Sizi rahatsız etmiyor olabilir ama burası büyük kanal olursa bir çok farklı tip insan geleceğinden böyle şeylere takılabilir.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Sizi rahatsız etmiyor olabilir ama burası büyük kanal olursa bir çok farklı tip insan geleceğinden böyle şeylere takılabilir.
Kısa sürede büyük kitleye hitap edilmez. Oldukça uzun bir süre lazım. O sürede de YouTube kanalının videolarını kimin çekeceği az çok belirlenir, düzen oturur. Ses kalınlaştırıcı kullanan bir insanın videosunu izlemek yerine, doğal sesini kullanan bir insanın videosunu izlemeyi tercih ederim. Ses kalınlaştırıcı malınlaştırıcıya zerre gerek yok.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748

Sesi evet, ince. Ancak beni rahatsız etmedi(y) Zaten forumun yaş ortalaması video sahibinin yaş ortalamasına yakın genel olarak.
Kısa sürede büyük kitleye hitap edilmez. Oldukça uzun bir süre lazım. O sürede de YouTube kanalının videolarını kimin çekeceği az çok belirlenir, düzen oturur. Ses kalınlaştırıcı kullanan bir insanın videosunu izlemek yerine, doğal sesini kullanan bir insanın videosunu izlemeyi tercih ederim. Ses kalınlaştırıcı malınlaştırıcıya zerre gerek yok.
+1, zaten genelde ses kalınlaştırıcı kullanıldığı zaman kendini belli ediyor, bu da videonun doğallını düşürüyor.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Oh be hocam sonunda duygularıma tercüman oldunuz. Sese değil videoya odaklanılması lazım. SSD'ler için bir video çektim sabahtan beridir video ile alakalı bir yorum alamadım halen. Ses kalınlaştırıcı programları zaten direkt sesin orijinalliğini bozuyor ve kendini belli ediyor.

Benim sesim kalın. Allah bana böyle bir ses vermiş. Ha zamanında çok sigara içtiğim için sesimde tabii bir etki var. Adam halen bana sesim ile ilgili yorum atıyor. Bir video ile alakalı yorum atsalar şaşıracağım.

Bu arada arkadaşın sesi ince olsa da diksiyon da sorun yok. Gayet akıcı ve güzel bir şekilde konuşuyor. Ses tonundan çok diksiyona odaklanın. Anlatıcı okuduğu metni güzel ve akıcı bir biçimde size sunuyor, fikirlerini kafanızda güzel bir şekilde hayal ettirebiliyorsa o video olmuştur. :) Sesi ister kalın ister ince olsun, bunu yapıyorsa olmuştur hocam.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
@TheMarqE ve @nevtugardic video YouTube'da trilyonlarca kez çekilen bilgisayar hızlandırma videolarına benzemiş, ayriyeten arkadaki klavye sesi ve fan sesine benzeyen ses rahatsız ediyor, bir de yöntemler çok bilindik, onun dışında bir sorun yok :)
Bana söylemeyin hocam ben sadece edit yapıyorum.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Bilinen şeyler gösterilmiş. Ortalama bir video. Ama benimkinden kat kat daha iyi. Gece sersemliğiyle iyi diye Nevtuğ'a göndermişim. Şimdi izliyorum. Gerçekten iğrenç bir video olmuş benimki. Yüzeysel anlatmış geçmişim.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Video için emek gösterilmiş mi evet, gerisi ehemmiyetsiz. Kanal yeni yeni büyüyor, ilerleyen videolarda böyle şeyler olmaz.
Zaten şu videoya bakarsanız TP'de başlarda amatörmüş. Şimdi geldikleri nokta ortada. Yeni kurulan bir oluşum da normal şu an hatalar olması. Beta gibi bir şey şu an kanal. Forum da aynı şekilde öyle.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube