Video oynatırken 0x80070017 hatası

Silicone Android Uygulaması

TRG-Onur

Silver Sample
İfade skoru
202
Dostlar selamlar, OBS üzerinden video kaydettikten sonra videoyu oynatırken böyle bir hatayla karşılaştım, (bu hatayı OBS'ten çektiğim her videoyu oynatırken almıyorum, bazen oluyor bazen olmuyor ve genel olarak video uzunluğuna bağlı olmadığını belirteyim), bu hatadan dolayı videonun bir kısmından sonrasını düzenleyemiyorum, (OBS'ten mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı olup olmadığını bilmiyorum), yardımcı olursanız sevinirim.

cantplay.png

Premiere Pro'da aynı videoyu edit kısmına attığımda gördüğünüz gibi ses birden gidiyor, o kısmı oynattığım zaman uygulama çöküyor, o kısmı çıkardığımda videoyu istediğim gibi oynatabiliyorum.
pcantpkay.png

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
OBS üzerinde video kaydetme seçeneklerini atar mısınız?

Windows'un oynatıcısında sıkıntı çıkması normal genel olarak sorunlu ama Premiere Pro için ek Codec gerekebilir.

KS
TRG-Onur

TRG-Onur

Silver Sample
İfade skoru
202
OBS üzerinde video kaydetme seçeneklerini atar mısınız?

Windows'un oynatıcısında sıkıntı çıkması normal genel olarak sorunlu ama Premiere Pro için ek Codec gerekebilir.
wtf3.png

OBS ayarları yukarıdaki gibi, ama sorun codecle alakalı değil galiba, en başta 500gblik HDD'ye videoları kaydediyordum, sonra bu problem diğer HDD'imde oluyor mu diye 8 tane video çektim hiçbirinde videoyu açma ve editleme problemi yaşamadım, tabi şüphelendiğim için 500gblik wd blue HDD'imi hdtune programı üzerinden benchmark ve bad sector taraması yaptım;

wtf.png

wtf2.png

Yaptığım testler sonucunda 500GB'lik HDD'imde bad sector ortaya çıktı, şimdilik videoları diğer HDD'ye kaydetmeye ve bad sector'ü halletmeye çalışacağım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube