Uzaktan eğitimde yaşadığınız saçma/komik olaylar

Silicone Android Uygulaması
KS
Mehmet A.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Kameramı açık unutup telefonla konuşmaya gitmiştim.
Bazı öğretmenler dersi kamera açık başlatıyor, zoom dersinde. Öyle bir ders hoca herkesin kamerayı açarak başlattı. İlkde birkaç dakika başlamadı ders. Ben de telefonu koydum kenera gittim. Geldim kamera açık duruyordu. Millet duvarı seyrediyordu :D Yandan çıktım, bir an gözüktüm. Sonra kapattım hemen kamerayı.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Ders İngilizce, aşırı sıkılmışım başladım sahibinden.com'a bir tane Astra GSi buldum, Alt-Tab yapayım derken Alt-A yaptım miktrofon açıldı ben tabi başlıyorum ulan ne güzel araba ne basar be bu, otoban faresi resmen konuşmalarına, iyi ki Discord'tan gelen uyarıyla farkettim.

KS
Mehmet A.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Bu arada ben anlattığım olayı bir daha yaşamamak için bir çözüm buldum. Mikrofonu kulaklık üzerinden kapatıyorum artık. Ne yaparlarsa yapsınlar, ses gitmez. Hatta bir kere biyoloji hocası açtı, kulaklıktan kapattığım için ses alamadı. Mikrofon bozuk dedim WhatsApp dan :D

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Bu arada ben anlattığım olayı bir daha yaşamamak için bir çözüm buldum. Mikrofonu kulaklık üzerinden kapatıyorum artık. Ne yaparlarsa yapsınlar, ses gitmez. Hatta bir kere biyoloji hocası açtı, kulaklıktan kapattığım için ses alamadı. Mikrofon bozuk dedim WhatsApp dan :D
Bundan sonra bir anı serisi yap. Mehmet A. ile Uzaktan Eğitim Maceraları.

KS
Mehmet A.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Bundan sonra bir anı serisi yap. Mehmet A. ile Uzaktan Eğitim Maceraları.
Var aslında bir kaç olay. Güzel şeyler var. Aslında buraya da yazabilirim. E yazayım bari.

Uzaktan eğitimin ilk zamanları. Ders edebiyattı. Hoca iki dersi de açmadı. Boş boş bekledik. Ben tabii sinirlendim. Sonra yeni derse geçtik. Almanca dersi. Onda da hoca ilk birkaç dakika dersi açmadı. Ben bağıra bağıra sinirli şekilde kalktım gittim. Babamla konuşuyorum, söyleniyorum. "Dersi açmayacaksanız söyleyin daa, niye bekletiyonuz..." gibisinden bağırarak konuşuyorum. Sonra gittim odaya bilgisayara bakmadan bağırdım "Habu hoca hala açmadı mı dersi yaa!" diyerek. Trabzon'lu olduğum için şive de var tabii :D. Sonra kulaklıktan bir ses geldi, "AÇTIM AÇTIM" 🤣. Hoca duyuyor beni, bir de açtım açtım diye bağırıyor. En kötüsü de ne biliyor musun. İlk başlarda 3 sınıf karışık oluyordu dersler. +90 kişi beni duyuyor 🤣

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube