Uygun fiyata drag click yapabilen fareler.

Silicone Android Uygulaması

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Yıllardır Minecraft oynayan birisi olarak söylüyorum, drag click işlevsel bir şey değil. Emin olun düzgün bir aim ile 9-10 cps yapmak dengesiz bir aim ile 40 cps yapmaktan çok daha iyidir.

Hele hele sadece drag click için mouse değiştirmek bence çok saçma.

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Drag ile aim alanlar uzayli muhtemelen.

Ben butterfly ile 14 CPS kadar cikip godbrigde yapiyorum adamlar nice makro diyor, cok sinir bozucu.

Bir de asiri fazla cikarsan ban yemesi var.
Ben Drag ile aim alabiliyorum fakat trust GXT 105 sweet pointi dışında asla drag yapamıyor sweet pointi tutturmak da çok zor olduğundan yapmıyorum. GXT 105 zaten double click almadığı dan butterfly sadece 10-11 cps alıyor üzücü.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Ben Drag ile aim alabiliyorum fakat trust GXT 105 sweet pointi dışında asla drag yapamıyor sweet pointi tutturmak da çok zor olduğundan yapmıyorum. GXT 105 zaten double click almadığı dan butterfly sadece 10-11 cps alıyor üzücü.
Basta az olur alis biraz, iyilesir o.

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Yıllardır Minecraft oynayan birisi olarak söylüyorum, drag click işlevsel bir şey değil. Emin olun düzgün bir aim ile 9-10 cps yapmak dengesiz bir aim ile 40 cps yapmaktan çok daha iyidir.

Drag için mouse almak saçma değil bence Mlg Rush felan oynanıyorsa çok lazım telly-god felan yapmak için de lazım ediyor drag ile aim almak çok çok zor değil bedless gibi parmak ucuyla drag yapılırsa bir yandan aim almak jitterdan daha kolay bile olabiliyor.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415

7 CPS ile virinci olan tanidiklarim var. 10 12 fazlasiyla yeter. Sadece godbrigde icin biraz zor ama 12 ustu yeter ben 17 18 ile uzun sureler godbrigde yapiyorum.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Drag için mouse almak saçma değil bence Mlg Rush felan oynanıyorsa çok lazım telly-god felan yapmak için de lazım ediyor drag ile aim almak çok çok zor değil bedless gibi parmak ucuyla drag yapılırsa bir yandan aim almak jitterdan daha kolay bile olabiliyor.
Drag click için kullanılan fareler zaten genel olarak Minecraft için uygun fareler oluyor, biraz haklısın o yüzden. Ama dediğim gibi drag click yerine jitter ve butterfly click tercih ederim.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Katar Pro'yla 20 cps yapabiliyorum bant olmadan o da eklenebilir.

Tabii 1-2 saniyeliğine :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube