Underground Türk Metal Grupları

Silicone Android Uygulaması

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Selamlar bugün küçük, ayaküstü bir müzik keşif listesi ile karşınızdayım.

Bu listede Türk Metal piyasasının en diplerinden ve bu işi pek ciddi değil de zevk için yapan grupların listesini hazırladım. Zevk için yapan derken ne dediğimi anlamadıysanız gruplardan bir tanesini dinleyin, anlarsınız. Umarım keyifli olur, yavaştan listeye gireyim.

(Şarkıların adlarında burada paylaşamayacağım kelimeler olduğundan dolayı bazı gruplarda sadece bir şarkının linkini koydum.)

Gruplar çoğunlukla Black veya Grind metal tarzında.

1-) Garden Village Center (GVC)

Bu grubu zaten çoğu kişi şu meşhur ''The Pain In Kabir'' parçasından biliyordur. 2005 yılında kurulan grup hala daha müzik kariyerine devam etmektedir.

2-) Zurna Dürüm

BOL, SOSLU, ZURNA, ZURNA DÜ-RÜM

3-) Dethkrüsh

Şahsen çok başarılı bir grup. Müzikal olarak cidden kaliteli bir grup. İlk albümleri İnternet Çocuğu'nu geçen sene çıkardılar.

4-) Rötbrains

5-) Emaskülatör

6-) Rektal Tuşe

Şimdi işin eğlencesinden çok biraz daha ciddi takılan gruplara geçelim.

1-) Sülfür Ensemble

2-) Sakatat

3-) Pickpocket

4-) Gökböri

Aslında bu grup Türkiye asıllı değil. Amerika'da kurulmuş bir grup fakat 3 kişilik grubun 2'si Türk'tür.

Küçük listem burada son buluyor, zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Bulur Karadeniz

Rütbesiz
İfade skoru
2
Ben de size Türkiye'de prograssive rock ve symphonic Metal yapan birini önermek istiyorum.
Selamlar bugün küçük, ayaküstü bir müzik keşif listesi ile karşınızdayım.

Bu listede Türk Metal piyasasının en diplerinden ve bu işi pek ciddi değil de zevk için yapan grupların listesini hazırladım. Zevk için yapan derken ne dediğimi anlamadıysanız gruplardan bir tanesini dinleyin, anlarsınız. Umarım keyifli olur, yavaştan listeye gireyim.

(Şarkıların adlarında burada paylaşamayacağım kelimeler olduğundan dolayı bazı gruplarda sadece bir şarkının linkini koydum.)

Gruplar çoğunlukla Black veya Grind metal tarzında.

1-) Garden Village Center (GVC)

Bu grubu zaten çoğu kişi şu meşhur ''The Pain In Kabir'' parçasından biliyordur. 2005 yılında kurulan grup hala daha müzik kariyerine devam etmektedir.

2-) Zurna Dürüm

BOL, SOSLU, ZURNA, ZURNA DÜ-RÜM

3-) Dethkrüsh

Şahsen çok başarılı bir grup. Müzikal olarak cidden kaliteli bir grup. İlk albümleri İnternet Çocuğu'nu geçen sene çıkardılar.

4-) Rötbrains

5-) Emaskülatör

6-) Rektal Tuşe

Şimdi işin eğlencesinden çok biraz daha ciddi takılan gruplara geçelim.

1-) Sülfür Ensemble

2-) Sakatat

3-) Pickpocket

4-) Gökböri

Aslında bu grup Türkiye asıllı değil. Amerika'da kurulmuş bir grup fakat 3 kişilik grubun 2'si Türk'tür.

Küçük listem burada son buluyor, zaman ayırdığınız için teşekkürler.
Ben de şu sayfayı öneririm: https://youtube.com/channel/UCPy6Ycp3FyKfbGs4AxtKAHw

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube