TP'de yediğim akıl üstü bir ceza

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Ben önceden da'da açtığım konuları birazcık düzenleyip tp'de açıyordum, sorun çıkarılmıyordu.

Mecnun Ç.

Gold Sample
İfade skoru
1.366
TP'de 3100TL sıfır apu sistem olarak burada ve diğer DA forumda yayınladım, 1 aylık ceza bitince de TP'de yayınladım. 2 gün sonra TP modları ne hikmetse diğer forumlarda konun tespit edildi, bu yüzden konuyu silip ceza veriyoruz diye mesaj atmışlar.

Ya bunlar bana mı taktı veya kafalarında ne yaşıyorlar anlamıyorum. TP'den açılıp, diğer forumlarda açılan tonlarca konu var, araştırıp sadece benim konuya mı ceza attınız ?

İnanmayanlar için ;

1397 numaralı eki görüntüle1398 numaralı eki görüntüle
Raporluyorlar. Bu konunun yeri burası değil.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ya ne diyeyim, ceza atmak için yer arıyorlar. SDN'de açmadım konuyu, DA'daya yazdığım konuyu sanırım 2-3 cümlesini gereksiz bulduğumdan silerek açtım. Nasıl tespit ettiler takdire şayan.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Ya ne diyeyim, ceza atmak için yer arıyorlar. SDN'de açmadım konuyu, DA'daya yazdığım konuyu sanırım 2-3 cümlesini gereksiz bulduğumdan silerek açtım. Nasıl tespit ettiler takdire şayan.
SDN'yi örnek verdim zaten, ayrıca kurallarına uymazsanız ceza verirler. Bu kadar basit.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Cezalı olduğum forumda bildiğimiz gibi konu açamam.
3-5 gün bekleseydin? Kurallar var ve uymak zorundasın. Kurallara uymazsan ceza alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube