Torrent "Eşlere bağlanılıyor"da kaldı

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Merhabalar. Farklı tracker listler denedim, bilgisayarı yeniden başlattım ama yine de olmadı.

hjkhjkhjkhjk.PNG

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Yani başka indiren bir kişi var mı?

10-25 arası yeterlidir.

İndiren kişilere leecher deniyor, leecher sayısının artması indirme hızını kötü etkiler. Seeder karşıya yükleme yapanlara denir, 1 kez seed edildiği zaman indirme hızı zamanla azalsa da birden fazla kişi indirme yapabiliyor. 10 - 25 kişinin indirme yapması ile hız arasındaki tek orantı ters orantı. Hız azala azala indirilemez hale geliyor dosya.

John Price

Silver Sample
İfade skoru
236
İndiren kişilere leecher deniyor, leecher sayısının artması indirme hızını kötü etkiler. Seeder karşıya yükleme yapanlara denir, 1 kez seed edildiği zaman indirme hızı zamanla azalsa da birden fazla kişi indirme yapabiliyor. 10 - 25 kişinin indirme yapması ile hız arasındaki tek orantı ters orantı. Hız azala azala indirilemez hale geliyor dosya.
Karıştırmışım, özür dilerim.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016

John Price

Silver Sample
İfade skoru
236
uTorrent'de virüs bile var hocam. Ve reklamlı. Zaten qBittorrent'e tema indirilebiliyor.
Tema indirilmesini önermiyorum, GitHub'da ki temalar yükleme sayacını bozuyor, Splinter Cell'in yarısını indirmiş fakat hiç bir ilerleme yoktu.

Zer0

Rütbesiz
İfade skoru
206
Konumuz bu değil ama doğru.
Arkadaşın sorunu zaten çözüldüğü için yazdım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Arayüzü hiç hoşuma gitmedi. Performans farkı varsa geçerim.
Performans farkından ziyade uTorrent reklamlı ve arkada webhelper diye CPU kullanımı arttıran bir virüs çalıştırabiliyor. Arayüze alışırsın ben de başta geçtiğimde alışamamıştım ama şu an alıştım ve daha kullanışlı geliyor bana.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube