Tıraş Makinesi Tavsiyesi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
130

79796

Bronze Sample
İfade skoru
206
Vücüdumdaki kılları almak için bir tıraş makinesi almak istiyorum, bütçem fazla yok. Ortalama 100-150 TL civarına önerdiğiniz bir ürün var mı? 150 TL maksimum bütçe ama 120-130 bandını çok aşmazsanız güzel olur.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433

Kullanıcı yorumu:
Önce artıları ile başlıyorum. Kullanımı gayet rahat ve boyut olarak da küçük olması çok güzel. Saç ve sakallarda çekme yapmıyor iyi kesiyor ilk bir kaç kullanım deneyimleri için. Kalite olarak Philips ismine güvenerek aldım açıkçası. İlk imajı da yanıltmadı beni. Kargo için bir şey söylemeye gerek duymuyorum hepsiburada dan yıllardır alışveriş yaparım henüz bir sorun yaşamadım. Hatta bir kaç gün içerisinde gelmeyen bir kuş kafesini bildirdiğimde ikinci ürün kargoya verildi bu şekilde mağduriyeti gidermiş oldular. Ancak eksilerine gelirsek; ilk söyleyeceğim kutusunda şarj aleti çıkmaması, sadece kablo yer alması. Yani çok zor olmasa gerek küçük bir şarj aleti konulması. Evet artık akıllı telefonlarda olduğu gibi bir usb kablo var ve telefon şarj aletleri ile kullanımı mümkün ama çok farklı akım güçlerine sahip telefon şarj başlıkları var. Bu cihazla uyumlu olmayabilir elimizdeki başlıklar. Bu da hem pil ömrü için sorun yaratır hem de fazla ısınma ve patlama riski oluşturabilir. İkincisi sesi biraz fazla saç kesimi sırasında uzun kullanımda rahatsız edici olabiliyor. Üçüncüsü ise sıfır almıyor. Sakal ve ense temizliği için sıfır düşünen arkadaşlar daha ince kesim yapan makinelere yönelmeliler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube