The Mandalorian başlanmalı mı?

Silicone Android Uygulaması

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Tüm Star Wars Filmlerini izledim hikayeyi biliyorum ama iş dizilere gelince gerekli bulmuyorum hatta işime gelmiyor diyim, Mandalorian hikaye devamı için başlanmalı mıdır?

AsLegolas

Silver Sample
İfade skoru
1.622
Kesinlike izlemeni tavsiye ediyorum. Son üçlemeden çok daha kaliteli yapım. Film evrenindeki karakterlerin dışında karakterlerde var ama 2 3 bölümde bağı kuruyorsun. Her bölüm çok sürükleyiciydi film tadında.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Kesinlike izlemeni tavsiye ediyorum. Son üçlemeden çok daha kaliteli yapım. Film evrenindeki karakterlerin dışında karakterlerde var ama 2 3 bölümde bağı kuruyorsun. Her bölüm çok sürükleyiciydi film tadında.
hocam öyle bir anlattınız ki cidden başlayasım geldi :D

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Dizi güzel. Ancak dizi her bölümde farklı bir olayı işliyor. Bir oyun gibi düşünebilirsiniz. Ana görev var, ancak yan görevleri yapmak zorundasınız. Şans verin kesinlikle, son üçleme çöpüyle arasında çok fark var.

Jayce

Rütbesiz
İfade skoru
37
Tüm Star Wars Filmlerini izledim hikayeyi biliyorum ama iş dizilere gelince gerekli bulmuyorum hatta işime gelmiyor diyim, Mandalorian hikaye devamı için başlanmalı mıdır?
Hayır. Diğer dizileri izlemediysen bunu da izlemenin bir anlamı yok. Rebels ve Clone Wars'ı izlemeden Mandalorian'dan bir şey anlamazsın. ''Baby Yoda yaa'' diye gezersin ortalıkta.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube