Technopat James Donkey JD120 Testi

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Sıcaklık sensörü kontrolcüyle tümleşik olmak zorunda değildir.
Bu dedikleri 860 PRO'ya da oldu ama ona toz konduramıyorlar nedense.
Çünkü Samsung abi kızar. 🤭

1624464126781.png

Titanik batarken keman çalan kemancılar temsili.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Astroscott Bu arada hocam sensör yok demişler lakin Patriot Burst'da da yok. Ama kötü bir SSD'mi? Hayır. Sıcaklık sensörü kontrolcünün içerisinde tümleşik gelir. Her kontrolcüde de yoktur. Bunu birileri anlatsın lütfen. SM2258XT'de sıcaklık sensörü olması imkansız zaten.

Son düzenleme: Moderatör:

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Sıcaklık sensörü kontrolcünün içerisinde tümleşik gelir. Her kontrolcüde de yoktur. Bunu birileri anlatsın lütfen. SM2258XT'de sıcaklık sensörü olması imkansız zaten.
Ne alaka? Kontrolcüde bulunmasına gerek yok illa, ona bakarsanız BX500'ün de kontrolcüsü SMI SM2258XT ama sıcaklık sensörü bulunuyor. SU630, SU650 vs. uzar gider. Tümleşik olmasına gerek yok yani.

Tabii sıcaklık sensörü yok = kötü demek de ayrı bir saçmalık.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ne alaka? Kontrolcüde bulunmasına gerek yok illa, ona bakarsanız BX500'ün de kontrolcüsü SMI SM2258XT ama sıcaklık sensörü bulunuyor. SU630, SU650 vs. uzar gider. Tümleşik olmasına gerek yok yani.

Tabii sıcaklık sensörü yok = kötü demek de ayrı bir saçmalık.
Kontrolcü olarak söyledim ben ama neyse. Bu tür ucuz Çin'den alınıp PCB'ye montaj yapılan SSD'ler de bulunmaz sensör genellikle. Kalitesiz bir PCB sonuçta. Benim demek istediğim adamlar sensörü olmayan SSD'ye kötü diyorlar. JD120 zaten leş bir SSD. Ama burada diğer sensörü olmayan ama yine de kötü olmayan SSD'lere de kötü demiş oldular.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bu modeli ben de sevmiyorum ama RB bence objektif olduğunu söylese de objektif olamamış.

3. kez garantiden gelmiş ama o kişinin nasıl ve ne amaçlı kullandığını bilemezsin. Kaldı ki TBW'sinin 5-6 katını çıkarmış. Bu da bir başarı.

Sıcaklık sensörü olmasa da çok ısındığı, hızlarının çabuk düştüğü belli ama gidip BX500 Crucial güzel, JD120 eşek kötü dersen ben burada gülerim. BX500'e de aynı testi yapın, benzer veya daha kötü sonuçlar olacak sonuç olarak.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ama Patriot Burst'te Samsung MGX veya eşdeğeri kontrolcü+ Samsung V-NAND bellek bulunmuyor. Vurgu yapılmak istenen nokta o sanki.
O noktada haklılar ki biz o noktadan bahsetmiyoruz. Bahsettiğimiz kısım sensör kısmı.

megaton

Gold Sample
İfade skoru
159
Recep Baltaş: Hakkın rahmetine kavuştu.
😱😱😱

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube