Tarayıcı önerisi

Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
1.149
Microsoft Edge artık sıktı, Chrome, Firefox, Opera, Chromium çok kullandım. Ungoogled Chromium'dan memnun kalmadım ve Brave kullanmak istemiyorum. Puffin, UC, Vivaldi, Maxthon gibi 4 tane tarayıcı buldum. Güvenlik takıntım pek yok ve profesyonel bir kullanıcı değilim. Microsoft Edge'ye devam edeyim mi yoksa saydıklarımdan birini önerir misiniz?

KS
damperli kamyon ustası
İfade skoru
1.149
Firefox'u çok kullandım ve gözüme hep hantal geldi.

Brave ise kullanmak istemiyorum.

Firefox.

Yavaş gelirse Pale Moon.

Pale Moon'u deneyebilirim.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Edge'de kalın bence. Geçen diğer tarayıcılara bir bakayım dedim de, çok beğenmedim açıkçası. Edge daha rafine ve daha güzel bir tarayıcı bence. Yıllar sonra Firefox'tan geçtiğimi de belirteyim bu tarayıcıya. Firefox beni delirtiyordu en son. Zaten pazar payı da düşüyor kendisinin gittikçe. LibreWolf kullan onun yerine daha iyi.

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Edge'de kalın bence. Geçen diğer tarayıcılara bir bakayım dedim de, çok beğenmedim açıkçası. Edge daha rafine ve daha güzel bir tarayıcı bence. Yıllar sonra Firefox'tan geçtiğimi de belirteyim bu tarayıcıya. Firefox beni delirtiyordu en son. Zaten pazar payı da düşüyor kendisinin gittikçe. LibreWolf kullan onun yerine daha iyi.
LibreWolf gizliliğini ve güvenliliğini pek önemsemeyen biri için Firefox'a göre daha kötü bile olabilir.

Kreato

Silver Sample
İfade skoru
1.166
Pazar payı bir tarayıcıyı kullanmak/kullanmamak için bir sebep değil.

Microsoft Edge artık sıktı, Chrome, Firefox, Opera, Chromium çok kullandım. Ungoogled Chromium'dan memnun kalmadım ve Brave kullanmak istemiyorum. Puffin, UC, Vivaldi, Maxthon gibi 4 tane tarayıcı buldum. Güvenlik takıntım pek yok ve profesyonel bir kullanıcı değilim. Microsoft Edge'ye devam edeyim mi yoksa saydıklarımdan birini önerir misiniz?
Neden Ungoogled Chromium'dan memnun kalmadığınızı açıklayabilir misiniz?

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471

Neden Ungoogled Chromium'dan memnun kalmadığınızı açıklayabilir misiniz?
Zaten Librewolf'un pek bir olayı yok. Telemetri yok sadece galiba. Kalanı firefox. Firefox'da about:config ile telemetri kapatılınabiliyordu galiba. Bir nevi Librewolf=Firefox+Script

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
İnsanlar yavaş yavaş bu tarayıcıyı terk ediyorsa bir sebep sayılabilir. Firefox çok kullanıcı kaybetti son 3 senede. İnsanlar artık hoşnut değiller bu tarayıcıdan. Bende dahil. Üzülerek söylemeliyim ki Firefox çok yanlış bir yerde şu an. Web tabanlı uygulamalarda Chromium tabanlı rakiplerine göre bariz geride kalıyor. Tarayıcı pazarında ki rekabete yetişemediler maalesef. Firefox 2 zamanında ki Firefox yok artık. Rekabetin gerisinde kaldı. Nerede o IE'nin korkulu rüyası Firefox...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube