Tamamen Windows'u kendine örnek almış bir Linux dağıtımı: Windowsfx

Silicone Android Uygulaması

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
kişiselleştiriliyordur, kişiselleştirecekseniz zaten linux mint, mx linux gibi dağıtımlara yönelin.
İyi diyon da dayı daha yeni Linux kurma çabam başarısız oldu :( . HDD bölüm açtırmıyor :( .

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Dual. Olmuyor işte :( . Herşey beni çıldırtmak için.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Konu açtım zaten hocam.
manuel mi bölüm oluşturmaya çalıştınız yoksa "windows boot manager işletim sisteminin yanına kur" mu dediniz? ayrıca konu açın orda çözüm bulalım.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Bir ara benim de Windows benzeri çalışmam olmuştu. İçinde Wine, Steam gibi Windows'a ait ne varsa hepsini uyarlamıştım. Neredeyse bitmek üzereydi, hatta bir-iki dosta test ettirmiştim. Lakin daha sonra GNU/Linux'a ihanet içinde olduğumun farkına varınca vazgeçtim.:)

Yani Windows'a tam benzemesi için bazı kapalı kaynak kodlu yazılım entegre etmek gerekiyor, o da benim işime asla gelmez.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
manuel mi bölüm oluşturmaya çalıştınız yoksa "windows boot manager işletim sisteminin yanına kur" mu dediniz? ayrıca konu açın orda çözüm bulalım.
Konu açtım zaten hocam. Daha kurmadan önce Minitool ile açmaya denedim, diğerleri açtırmıyordu.
Başka yazılımın yapamayacağını yapmaya çalışınca olan oldu :( .
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir ara benim de Windows benzeri çalışmam olmuştu. İçinde Wine, Steam gibi Windows'a ait ne varsa hepsini uyarlamıştım. Neredeyse bitmek üzereydi, hatta bir-iki dosta test ettirmiştim. Lakin daha sonra GNU/Linux'a ihanet içinde olduğumun farkına varınca vazgeçtim.:)

Yani Windows'a tam benzemesi için bazı kapalı kaynak kodlu yazılım entegre etmek gerekiyor, o da benim işime asla gelmez.
Adında Linux olan kişilerden de bu beklenirdi :)

KS
H

[[HYPERLINK BLOCKED]]

Gold Sample
İfade skoru
1.392

Hocam kapalı kaynak yazılım GNU/Linux'un kendisine bir hakarettir, zaten GNU ve Linux'un prensibi ücretsiz ve tamamen açık kaynak olmak.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Çok güzellllllllllll

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube