Sürekli işletim sistemi değiştirme isteği

Silicone Android Uygulaması

ensar

Bronze Sample
İfade skoru
581
Babama da artık SSD almam yeah, 3 yıl götürür bu falan dedim. SSD'yi gümletmek istemiyorum o yüzden.
4 yıllık normal kullanımda 2 yıllık distrohop sonrası Seagate Barracuda diskim öldü. Ben ne yaptım? Yeni disk aldım. Distrohop'a devam elbette. Hem ayrıca bu sayede herhangi bir verim olmadığı için hiçbir firma verilerimi takip edemiyor. :kekw:

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Bende 10 günde 15 işletim sistemi değiştirdim :D
Takıntı ve merak..
Bi' Windows 7 kurup geliyorum dediğin vakitleri hatırlarım. :D

Dual boot yapabilir veya sisteminiz iyi ise sanal makineye kurup test edebilirsiniz.

Usain

Bronze Sample
İfade skoru
160
A- sanal makine
B- bir linux deneme sitesi vardı ve içinde yüzlerce sanal sistem vardı. Web sitesine girer gibi sistem açıp deneyebiliyorduk.
C- Dual Boot

Sürekli değiştirmek diske zararlı olacaktır uzun vadede.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

A- sanal makine
B- bir linux deneme sitesi vardı ve içinde yüzlerce sanal sistem vardı. Web sitesine girer gibi sistem açıp deneyebiliyorduk.
C- Dual Boot

Sürekli değiştirmek diske zararlı olacaktır uzun vadede.

https://distrotest.net/index.php

Hatırladım. Bu siteden birçok dağıtımı indirmeden, kurmadan deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
KS
2147483647

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
@n g neer, tüm denemelerinizden sonra low level format atın ve karar verdiğiniz sistemi kurun bence :)
Hocam şöyle bir çözüm buldum, geçen senelerde bilgisayarımda SSD yoktu ve sadece 5400RPM HDD vardı. Sonra SSD alınca bir HDD boşa çıktı. Sonra bir de harici HDD aldım. Şimdi 5400RPM olana dosyaları depoluyorum 7200RPM olana da işletim sistemlerini kuruyorum. Biraz yavaş oluyor ama amaç dağıtım değiştirmek zaten. En çok beğendiğimi de kurarım. Low level format neden gerekli anlamadım, farklı bir konu açayım onun için.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube