Subdomain'e de SSL sertifikası alınması gerekiyor mu?

Silicone Android Uygulaması

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Soru başlıktaki gibi Subdomain'e de SSL sertifikası alınması gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
KS
B

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Hosting firmanız hangisi?
Hosting firmam hakkında pek bilgim yok. Yani olay şöyle oldu. TP forumunda biri 20 kişiye ücretsiz vereceğim dedi. Bende öyle almıştım. Direkt admin kullanıyor onu biliyorum,dedicated sunucu olduğunu, Linux üzerinde olduğunu ve sunucunun Fransa'da ovh isimli firmada olduğunu biliyorum

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Hosting firmam hakkında pek bilgim yok. Yani olay şöyle oldu. TP forumunda biri 20 kişiye ücretsiz vereceğim dedi. Bende öyle almıştım. Direkt admin kullanıyor onu biliyorum,dedicated sunucu olduğunu, Linux üzerinde olduğunu ve sunucunun Fransa'da ovh isimli firmada olduğunu biliyorum
CF kullanabilirsiniz bu durumda.

KS
B

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Kurumsal bir site kadar trafiğiniz yoksa ücretsiz. Temel paket ücretsiz, üzeri paketler ücretli.
Yani aslında çok trafiği olan bir site değil zaten yeni yeni kuruluyor sitem. Blog sitesi ileride belki çok trafik olur ama şuan için olacağını sanmıyorum. Mesajınız için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam siz bu GF konusunda bilgili birisi gibisiniz. Bazı sitelere girerken GF'den dolayı 5 saniye bekleme süresi veriyor. Bu olay her GF kullanan site için geçerli midir ? Ve bir soru daha GF'de site ekleme sınırı bulunmakta mıdır?

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Yani aslında çok trafiği olan bir site değil zaten yeni yeni kuruluyor sitem. Blog sitesi ileride belki çok trafik olur ama şuan için olacağını sanmıyorum. Mesajınız için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam siz bu GF konusunda bilgili birisi gibisiniz. Bazı sitelere girerken GF'den dolayı 5 saniye bekleme süresi veriyor. Bu olay her GF kullanan site için geçerli midir ? Ve bir soru daha GF'de site ekleme sınırı bulunmakta mıdır?
@MisakiTaro daha bilgili. Hocam nedir bu işin aslı astarı?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube