Şu anda hangi otomobili kullanıyorsunuz? Tecrübeleriniz neler?

Silicone Android Uygulaması

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
1619907071974.png

1619907081561.png

(dc kalitenin içinden geçtiği ve orj fotoların yedeği pcde olmadığı için orj hallerini atmadım. 10piksel gibi)

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Uzun süre kullanamadım ama kısa süreli deneyimlerimin olduğu araçlar şöyle:
Yaris 2011, araç geçmişte bir arızadan ötürü motoru full değişmişti, artık ondan mı ne şanzıman beni deli ediyordu ayrıca arabanın içi çok küçük.
Golf 6 1.4 tsi, büyüklük anlamında gayet iyidi, güç olarak da dağ bayırda akıyordum denebilir ayrıca şanzımanı gayet iyidi ama bazı durumlarda (Manuelden otomatiğe dönüşte filan) sorun çıkıyordu.
Ekleme de yaparım.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

qGhosT

Bronze Sample
İfade skoru
673
Asus'un fabrikasından Rog phone 5 çalamıyor.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
BMW X5 3.0d 2006 kasa kullanıyorum. Motorunun sesine kurban kendisinin. :) Hayatımı tamamen bu arabaya adadım. Çocuğum gibi diyebilirim kendisine. Bakım masraflarını tereddüt etmeden karşılarım hep. Şehir içi 70-80 kuruş yakması dışında sorun yok. Babam sayesinde almıştım. Daha öncede çeşitli araba tecrübelerim oldu ama beni X5 kadar sarmıyor hiçbiri.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Şu anda hangi otomobili kullanıyorsunuz (siz kullanmıyorsanız aileniz)? Kullandığınız araç hakkındaki tecrübeleriniz neler, sizce hangi artı ve eksi yönleri var? İsterseniz önceden kullandığınız araçları da belirtebilirsiniz, bu sayede güzel bir kullanıcı veritabanı oluştururuz.
BMW X5 2013. Her yönden çok güzel araba, biraz X5 fanlığı var ondan eksisini söylemem O.O2
Mesajlar otomatik birleştirildi:

BMW X5 3.0d 2006 kasa kullanıyorum. Motorunun sesine kurban kendisinin. :) Hayatımı tamamen bu arabaya adadım. Çocuğum gibi diyebilirim kendisine. Bakım masraflarını tereddüt etmeden karşılarım hep. Şehir içi 70-80 kuruş yakması dışında sorun yok. Babam sayesinde almıştım. Daha öncede çeşitli araba tecrübelerim oldu ama beni X5 kadar sarmıyor hiçbiri.
Aha bir X5 fanı daha, adamsınız hocam <3
Cidden çok iyi araba ya, 30 yıl içinde yaşarım :ROFLMAO:

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Aha bir X5 fanı daha, adamsınız hocam <3
Cidden çok iyi araba ya, 30 yıl içinde yaşarım :ROFLMAO:
İyi ama işte bakımı, vergisi cartı curtu derken soğuyabiliyor bazen adam arabadan. Ki fazla yakıt yakıyor. Yine de şu şartlarda başka araba alma gibi bir imkanım olmadığından ve böyle heybetli bir arabayı da satmaya kıyamadığım için bozulana kadar benimle. :) Bende ki "Polat kasa" diye tabir edilen model. O yönden de çok sempati besliyorum kendisine. Evilol

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
İyi ama işte bakımı, vergisi cartı curtu derken soğuyabiliyor bazen adam arabadan. Ki fazla yakıt yakıyor. Yine de şu şartlarda başka araba alma gibi bir imkanım olmadığından ve böyle heybetli bir arabayı da satmaya kıyamadığım için bozulana kadar benimle. :) Bende ki "Polat kasa" diye tabir edilen model. O yönden de çok sempati besliyorum kendisine. Evilol
E hocam her iyi şeyin bedeli var, bundan önce de 2005 BMW vardı zaten 3.0 olması lazım, onun şanzımanında sorun çıkmıştı. Nedense 5'ten 6'ya geçerken çok tekliyordu, yaptırdık tabi de can sıkıyor sonuçta Evilol

Satıp Caravelle alma planımız var, küçük gelebiliyor araba. Üzülüyorum ama yapacak bir şey yok :(

Vergiler ülkede Allahın emri.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube