Stranger Things izlenmeli mi?

Silicone Android Uygulaması

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Selamlar, izlemek istiyorum fakat korku öğesi barındırıyor mu tam olarak bilmiyorum. Bu yaşımda hala böyle şeylerden korkabiliyorum, sıkıntılı ise izlemeyeceğim.
Çok bulundurmuyor, kitlesi tarafından aşırı abartılan bir dizi, sanarsın "Master Piece", ortalama kalitede çerez bir diziydi.
İlk 2-3 bölüm biraz olaylara, karakterlere alışayım derken hafif sıkıyor. Bırakma, gerisi akıyor. Önerebilirim, gayet güzeldir.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Çok bulundurmuyor, kitlesi tarafından aşırı abartılan bir dizi, sanarsın "Master Piece", ortalama kalitede çerez bir diziydi.
İlk 2-3 bölüm biraz olaylara, karakterlere alışayım derken hafif sıkıyor. Bırakma, gerisi akıyor. Önerebilirim, gayet güzeldir.
Saolun hocam, dünden beri izliyorum bitirdim 1.5 sezonu.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Saolun hocam, dünden beri izliyorum bitirdim 1.5 sezonu.
Çok klişe ve alışılmış oyunculuklar olmasa daha çok sarardı beni de fakat oyuncuların ilklerinden olmasına bağlıyorum.
Sonuçta projeye başlarken çocuklardı, o yaşa göre gayet güzel performansları var fakat gayet tahmin edilebilir, niteliksiz.
Konusu, teması, görüntü kalitesi ve geçtiği yer gibi unsurlar dikkatimi çekmeseydi asla zaman ayırmayacağım bir dizi olurdu.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Çok klişe ve alışılmış oyunculuklar olmasa daha çok sarardı beni de fakat oyuncuların ilklerinden olmasına bağlıyorum.
Sonuçta projeye başlarken çocuklardı, o yaşa göre gayet güzel performansları var fakat gayet tahmin edilebilir, niteliksiz.
Konusu, teması, görüntü kalitesi ve geçtiği yer gibi unsurlar dikkatimi çekmeseydi asla zaman ayırmayacağım bir dizi olurdu.
Oyunlardan sıkıldığım bir dönemde iyi geldi bana hocam, böyle dizilerin olması güzel. The 100 serisini bitirmiştim en son, son sezonu çok sıkıcıydı. Neyseki şu anlık iyi gidiyor dizi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube